Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
Segmentinde öncü bir model ile beraberiz bugün. Vitara! Makyajla gelen ekstra sürüş destek sistemleri ve zengin donanımıyla bizi etkilemeyi başardı. Arazi kabiliyeti ise ayrı bir konu zaten. Şimdi; sizi de doğanın içine, Vitara’nın yanına alalım. İyi seyirler

Lütfen, videoyu izledikten sonra BEĞEN tuşuna basarak kitlemizi büyütmemize destek olun! Videolarımıza YORUM yaptığınız her öneriyi, eleştiriyi ve bilgilendirmeyi dikkate alıyoruz!
Diğer videolarımız için BURAYA tıklayabilirsiniz.​
Otopark.com’a ait ürünlerden satın almak için BURAYA tıklayabilirsiniz

Okumaya devam et...

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Kompakt Suv'da bu yıl birinci Peugeot 2008. Yeni modeli ne zaman Türkiye'ye gelir bilemiyorum ama gelince yok satacağından adım gibi eminim
Peugeot 2008 mi?
Dört çeker seçeneği olmayan sözümona suv. Pöjo'nun tarihinde dört çeker başarılı kaç modeli vardır acaba? Suv ve Fransız markaları... yan yana yazılınca gerçekçi olmuyor.
Yükselt 208'i al sana suv, yükselt clio'yu al sana suv. Onlarla aynı yere yarisle girerim denemesi bedava, şu botları musallat eden şirket lastik sponsoru olsun. :D Altyapı kalitesi ve dayanıklılığı olarak mütevazı b sınıfı araç muhtemelen onlardan daha başarılı sonuç verecektir.

Şu botları salan firma botlarına biraz zeka kırıntısı eklesin, tabii eğer kendilerinde varsa... Aynı şey bu botlardan haberi olan (her kimse o kişiler) Pöjo Türkiye yetkilileri içinde geçerli. Milletin dalga malzemesi oldular, bıraksınlar böyle boş işlere kaynak ayırmayı servislerine çekidüzen vermek için çalışmalar yapsınlar.

Son düzenleme:

simbat

anonim
Profesör
Beta Programı
16 Ara 2019
218
185
1,135
45
istanbul
kabiliyetlerını vıdeoda az bıraz gormus olduk , iç plastıgı bır tık daha yukseltseler net olarak cok buyuk soz sahıbı olur bence su pıyasada fıyat ıle

g.c.

Gökhan
Panpa
27 Eki 2016
1,528
2,696
3,570
Aydın
Marka
Mitsubishi
Eclipse Cross ile aşırı benzerlikleri var. Yakıt tüketimi, bagaj hacmi, 4 çeker yeteneği, otomatik vites vs.. Muhtemelen aynı fiyat bandında rekabete girişecekler. İkisi arasında tercih yapacak olsam sanırım Eclipseten yana oy kullanırdım.

Sirius

Panpa
18 Eyl 2016
1,768
7,816
4,420
Marka
Volkswagen
Keşke Grand Vitara'yı da devam ettirselerdi.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Şimdi gel de sert plastiğine yalıtımına 120 den sonra yolu sevmemesine laf et edemiyorsun işte

Son düzenleme:
C

cag

Ziyaretçi
4x4 olarak aralarında 50 bin lira fark var. Aynı sınıfta da değiller.

I

ismail hakkı ataç

Ziyaretçi
2020 aralık ayındayız, arabamı değiştirmeye niyetlendim, bir sürü tanıtım ve test videosu izledim, Barış İnselel'in 2019 makyajlı Suzuki Vitara testi gibi kapsamlı test ve tanıtıma rastlamadım. Kardeşimizin yolu açık olsun, bir araba bu kadar güzel mi tanıtılır.

Teşekkürler Barış

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım