Maltepe parkta ralli sergisi var(integrale'li)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem65

Profesör
9 Eyl 2016
84
96
1,060
İstanbul
Bugün arkadaslarla gezerken tesadüfen gördüm tabikide dayanamadım güvenliğe görünmeden şeridi geçip baktım deltanın içine, o muazzam görüntüyü unutamam herhalde
anadolu yakasında olanlar kesin gidip görsün sevin bol bol yavruları
Snapchat-669690542.jpg
Snapchat-1254753203.jpg
Snapchat-1327039765.jpg
Snapchat-1495994154.jpg

15-20 araç vardı en az hepsini çekemedim

Son düzenleme:

Erdem65

Profesör
9 Eyl 2016
84
96
1,060
İstanbul
estağfurullah, ee bilgi yoksa ilgi yoksa ne kafayla koymuşlar onları oraya, veletler önünde durup foto çekinsin diye mi
her arabanın önünde motoru kaç beygir olduğu hangi yıllarda şampiyon olduğu yazan bi kart tarzı bişey var bilgi olarak ordaki görevliler birşey bilmiyor bir nevi dediğin gibi veletler önünde fotoğraf çeksin diye koymuşlar, avm sonuçta
birde 150 lira alış veriş yapıp fişini getirene yeni model bir ralli fiestanın içine yarış simulasyonu kurmuşlar 2-3 monitör g27 falan onda bi tur attırıyolar
@pulusoglu ben yakın çekim falan yapmadımda deltayı görevlinin yanında sevdim birşey demedi herhangi bir uyarı almadım belkide abartmadığım içindir ama şeritleri aşıp baktım arabanın içine görevli başka biriyle uğraşırken :D :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım