Manisa' dan honda civic 2018 eco exe aracım ile herkese merhaba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tenekedentayyare

Senkromeççi
11 Tem 2019
15
14
70
30
Manisa
Marka
Honda
Herkese merhaba. Manisa' da işim gereği ikamet ediyorum. Beyaz renk 2018 model eco exe civic sahibiyim. Aracıma fırsat buldukça detaylı temizlik yapıyorum. 15 ayda yaklaşık olarak 5 bini şehirler arası olmak üzere 9 bin km yaptım. Aracım için uzun vadede izolasyon çalışması yapmayı düşünüyorum.

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Aramıza hoşgeldiniz. :) Umarım forumda güzel vakit geçirirsiniz.

Bu arada ben de imzamda yer alan 2018 Honda Civic 1.6 dizel Elegance kullanıyorum. Aklıma bir şey takıldı.
Neden aracınıza izolasyon yapmak istiyorsunuz? Bana göre yalıtımı çok iyi ama yine de sorayım istedim. :)

Tenekedentayyare

Senkromeççi
11 Tem 2019
15
14
70
30
Manisa
Marka
Honda
Aramıza hoşgeldiniz. :) Umarım forumda güzel vakit geçirirsiniz.

Bu arada ben de imzamda yer alan 2018 Honda Civic 1.6 dizel Elegance kullanıyorum. Aklıma bir şey takıldı.
Neden aracınıza izolasyon yapmak istiyorsunuz? Bana göre yalıtımı çok iyi ama yine de sorayım istedim. :)

Hoşbuldum, ilginiz için teşekkür ederim. Izolasyona çok ihtiyacım olduğu için düşünmedim. Benimki birazcık merak ve uğraş aramam. Ayrıca müzik sistemine olumlu katkısı, kapı saçlarının tok hissi, ön lastiklerden gelen yol sesinin azalması benim için kârı olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım