KAPALI Max 43 bin tl civarı genç işi mantık arabası

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
10 Eki 2018
200
39
995
39
Philippines
Marka
Suzuki
Şuan bende 2.5 kasa sedan dizel 110luk focus var ancak yakıtından dolayı satmak istiyorum, daha çok lpg de kullanabileceğim benzinli arac arıyorum, performansı focustan gectikten sonra pişman etmesin yeterli diyebilirim.Önceliğim 5 kapılı hb modeller ama sedan da olabilir şimdiden teşekkürler. ek parantez olarak mazda 3 ler çok dikkatımı çekti arka kısmı tip olarak falan çok sevdim aracı o arac hakkında bilgisi olan var mı?

spartacus

Elit Apaçi
22 Tem 2018
291
483
945
Marka
Alfa Romeo
Evet çok beğendim mazda 3 leri aklımda ki sorular şunlar bu aracla ilgili ;

Performansı üzer mi?
Satmak isteyince uzun sürer mi piyasası kötü mü?
iyi akşamlar ve hoş geldiniz öncelikle.
performans için şunu söyleyebilirim bir kere aracın motor sesi gerçekten çok güzel. bu da araç ahım şahım hızlanmasa da insana kullanırken zevk veriyor. tabiki ara hızlanmalarda dizel araç esnekliği beklenmemeli fakat yeterli bir güce de sahip. daha önce 1.6 atmosferik araç kullandınız mı bilmiyorum ama diğer 1.6 lar neyse bu da o kadardır.

ikinci sorunuz için şunu söyleyebilirim 2015 yılında 2006 mazda 3 dynamic otomatik aracı yaklaşık 1 ayda sattık. ki bizim aracımız kazası az olsa da kozmetik olarak kusursuz bir örnek değildi. mazdaların kendine has bir müşteri kitlesi her zaman vardır hocam. bunu size rahatlıkla söyleyebilirim. şahsen şu anda 40 50 bin lira arasında bütçem olsa alacağım ilk araçtır kendisi.

mümkün olduğunca nesnel anlatmaya çalıştım. fakat alırsanız siz de göreceksiniz ki bu aracın verdiği zevk başkadır. hala da çok özlüyorum kendisini

babayimben

Enes
Panpa
4 Eki 2018
843
1,751
2,520
47
İstanbul
Marka
Mercedes
2005 sedan dynamic aracı 6 sene 100.000 km kullandım.
Rutin bakım ve ön düzen ufak tefek aksaklık hariç masraf çıkarmadı.
LPG'den dolayı motorda işlem yaptırmak zorunda kaldım sadece.
2016 yılında aracı ilana koyduktan 1 hafta sonra satmıştım.

Bu araçlar 2005'de makyajlandı, bu tarihten sonraki modelleri tavsiye ederim, görüntü olarak daha güzelleşti.
1.6 dynamic (aksesuarlı modeldir bunu almanızı tavsiye ederim) temiz araç dediğiniz fiyatlara bulunuyor.
4 ileri tam otomatik şanzıman yüksek bir performans vermese de motor tepkileri özellikle şehir içi ve ara hızlanmalarda bence yeterli ayrıca aracın sessizliği ve sürüş konforu çok başarılı.
yukarıdaki arkadaşın dediğine ben de katılıyorum, bu kadar param olsa ilk alacağım araçtır, halen mazda 3'ümü özlüyorum

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım