KAPALI Max. 60000 TL'ye c veya d sınıfı araç tavsiyeleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umt35

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
56
24
970
İzmir
Herkese merhabalar.
Yakın zamanda sattığımız 2001 Ford Focus'un üzerine bir araba araştırma sürecine giriştik.Bildiğiniz gibi bu devirde araç bulmak zor günlerdir ne kadar galeri araba pazarı gezip sahibinden.com da saatler harcasamda bu fiyat bandında hangi arabanın mantıklı olduğuna karar veremedim bu yüzden sizlerinde tavsiyesini almanın doğru olduğunu düşünüyorum.Aradığım kriterler 2008 üstü olması,donanım olarak çok da boş olmaması,max.150000 km olması,tercihen dizel bir araç arıyorum.Sizce bu fiyatlara lpg'li araç almakta mantıklı olur mu?Dizelde de bu kadar km yapmış araba almak mantıklı mıdır?Biraz uzun yazdım fakat kafam çok karışık bu yüzden okuyup cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Cromwelle

Asfalt Kurutucu
1 Mar 2018
90
54
560
Marka
Citroen
60k fiyata araç bulmak zor 2 el olarak da aslında çok fazla seçim olsa bile temiz bulmak zor. Bende yakın zamanda elimdekini yükseltmeyi istesemde istediğim aracı bulmak zor. En düşük baz donanımlı araç bu fiyatlara alınmaz orta seviye uygundur bence. Tercihler Arasında kia ceed,C4,Fiat egea bunların orta ve full paketlerini bulabilirsin.

umt35

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
56
24
970
İzmir
60k fiyata araç bulmak zor 2 el olarak da aslında çok fazla seçim olsa bile temiz bulmak zor. Bende yakın zamanda elimdekini yükseltmeyi istesemde istediğim aracı bulmak zor. En düşük baz donanımlı araç bu fiyatlara alınmaz orta seviye uygundur bence. Tercihler Arasında kia ceed,C4,Fiat egea bunların orta ve full paketlerini bulabilirsin.
Cidden seçenek çok gibi görünsede temiz araç bulmak zor.

KorcanTufan

Profesör
10 Eki 2016
82
180
1,060
İstanbul
Marka
Honda

umt35

Elit Apaçi
20 Eyl 2016
56
24
970
İzmir
C5 sahipleri otomobillerini çok seviyor genelde. Fiyat çok pahallı değil araç temiz görünüyor detaylı baktırmak şart. Ben direksiyon göbeğinin dönmeme fikrine alışamıyorum [emoji848]

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ekspertize sokacam zaten bir ön bilgi almak amacıyla sorayım dedim yorumun için teşekkürler.Dediğiniz gibi, arkadaşımda da c5 var ve o da kusurları var ama seviyorum bu arabayı diyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım