KAPALI Maximum 90000 Tl ye Otomobil önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matruk38

Taklacı Güvercin
1 Şub 2017
13
2
295
Üniversiteye gideceğim için araç bakıyorum maximum 90000 bin lira seat leon fr baktım ama araba içime sinmedi fazla bmw e 90 kasa 320d almaya karar verdim ama kimse 163 bg olanı ve 177 bg olanı önermiyor zincir kırma problemi sispansiyon sertliği vs. Sorun çokmuş 184 bg olanlarıda biraz pahalı ya hasar kaydı çok oluyor ya kmsi rica ediyorum mantıklı yorumlar yapıp yardımcı olun işi bilenler yorum atsın keyfine zevkine göre yorum yapacak olanlar yapmasın

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
177 liği 30k km dir kullanıyoruz. Ziniciri değiştirmedik o meşhur zincir sesi de geliyor aldığımızdan beri. İşi bilmiyom ama zevkine yazdım bu yorumu...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Peki aracın normal bir e 90 olarak düşünürsek şikayetçi olduğunuz bi sorumu falan var mı
Saklama gözü mü diyim ne diyim, telefonu cüzdanı cebimde ne varsa çıkarıp kapı içine koyuyorum o yönden çok zayıf. İç mekanda yumuşak kaplaması olan her yerde soyulmalar oluyo dikkatli kullanılmassa. Şanzıman hakkında bir düşüncem yok bizimki manuel. Motor gayet iyi.
Bazılarının kayışı değişmiş oluyor onlardan tercih ederseniz o masraftan kaçınmış olursunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım