Mazda 3 2011

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Herkese merhaba . Oncelikle kirli resimler icin uzgunum ama pek vaktim olmuyor zaten arac forumca taninan bilinen bir arac.teste vermek istiyordum ama isimden dolayi ve 2 ay once bakimini yaptirdigim icin anca koyabildim.araba zamaninin en full donanimina sahiptir.tamamen servis bakimlidir.serviste yapilan egzos ucu ve cok hafif tini vermesi bakimindan degisikligi vardir.downpipe veya son susturucu degisikligi yapilmamistir.lastikleri serviste takilmis dunlop super sporttur.ozel mazda yag konuldu alindigindan beri.baska modifiyesi vs yoktur. 84 bin km dir.anadolu yakasi feneryolunda ikamet ediyorum.
ldkz2J.jpg
dPn4yV.jpg
r3gYP7.jpg

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,768
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Piyasada çokça görülen ama merak edenler hariç hakkında fazla bir bilgi veya video bulunamayan araçlardan biri. Test edilmesi çok güzel olacaktır, zira çok güzel altyapıya sahip araçlardan biridir kendisi.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Hayırlısıyla, alıcısı belli mi ?
Alici gecen seneden beri ara ara yoklar servisten tanistikda buyuk ihtimal ya sene sonu yada 100 binde elden cikarcam. 3 ay once satmaya kalkistigimda mazda bayisi iyi fiyat verdi muduru ama yeni kasa pahali geldi almadim kosede bekliyorum diyelim uygun dusurursem hic belli olmaz

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,768
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yani araba ile video cekip sonra hemen satmam tok saticiyim zaten nazar degdi zamaninda ufak sag arka camurluk gitti falan ama eger yeni kasada indirim yakalarsam dusurcem insallah
O kadar nazarlık olur hocam. Ben arabayı aldım, daha bin km olmadı durur halde gelip arka tampona çarptılar hem de 3 şeritli geniş yolda. Olacağı varsa oluyor, Allah beterinden saklasın. Yakışır sana böyle en kırmızısından yaldır yaldır bir yeni mazda 3.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
O kadar nazarlık olur hocam. Ben arabayı aldım, daha bin km olmadı durur halde gelip arka tampona çarptılar hem de 3 şeritli geniş yolda. Olacağı varsa oluyor, Allah beterinden saklasın. Yakışır sana böyle en kırmızısından yaldır yaldır bir yeni mazda 3.
Amin hocam allah butun forumdaslari ve en onemlisi arabasini seven insanlara zeval vermesin soguyor insan ciddi ciddi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım