Megane2 Hatchback İçin Güzel Yakışacak Paspas Önerisi

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
merhaba abiler ben pasaps bulamadım bi türlü istediğim gibi siz ne önerirsiniz kışın yazın kullanılsın koku yapmasın renk gri siyah farketmez ama siyah daha iyi olur sizin kullandığınız memnun kaldığınız varmı ?

tanse.ler

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
48
59
685
41
istanbul
merhaba abiler ben pasaps bulamadım bi türlü istediğim gibi siz ne önerirsiniz kışın yazın kullanılsın koku yapmasın renk gri siyah farketmez ama siyah daha iyi olur sizin kullandığınız memnun kaldığınız varmı ?

Ben arabayı alır almaz internet üzerinden hali paspas aldım. Şoför tarafı icin çıt çıtları da mevcut. Sorunsuz oturdu yerine. İki senedir de kullanıyorum yazın kışın koku ile alakalı bir sorun yaratmadı fakat şoför tarafı gaz ve fren kısmı biraz içe gocuk oluştu. O da iki sene için normaldir diyorum. 45 liraya almıştım bu sene kış icin tek satıyorlarsa sadece aofor tarafını alıp devam edeceğim. Halinin bence tek dezavantajı araç yıkama esnasında kurumayacağız icin paspaslar yıkamamıştır sadece makineyle cekiyor tozu kiri. Fakat yine de temizlenmiş oluyor. Plastik. Eşya kauçuk olanları oldum olası sevmemisimdir o sebeple hali aldım açıkcası bir sıkıntı da yaşamadım.

iMessage : tanseler@icloud.com

berkay1234

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
312
74
645
Ben arabayı alır almaz internet üzerinden hali paspas aldım. Şoför tarafı icin çıt çıtları da mevcut. Sorunsuz oturdu yerine. İki senedir de kullanıyorum yazın kışın koku ile alakalı bir sorun yaratmadı fakat şoför tarafı gaz ve fren kısmı biraz içe gocuk oluştu. O da iki sene için normaldir diyorum. 45 liraya almıştım bu sene kış icin tek satıyorlarsa sadece aofor tarafını alıp devam edeceğim. Halinin bence tek dezavantajı araç yıkama esnasında kurumayacağız icin paspaslar yıkamamıştır sadece makineyle cekiyor tozu kiri. Fakat yine de temizlenmiş oluyor. Plastik. Eşya kauçuk olanları oldum olası sevmemisimdir o sebeple hali aldım açıkcası bir sıkıntı da yaşamadım.

iMessage : tanseler@icloud.com
halı alınca ayağın çamurken sıkıntı eymiyormu ya :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kaliteli kauçuk paspaslar var. Oto sanayilerde bazı aksesuarcılarda satılır. Almadan önce arabaya koyup bizzat denemekte fayda var. Çünkü kalitelisinin fiyatı 200'e dayanabilir.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,267
1
9,392
4,970
kocaeli
Berkay bey sizin soyadınız YILMAZ mı ?

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım