KAPALI Mercedes-Benz Viano Almak?

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Malumunuz bende 2010 model bir golf var. Bunu takasa verip 2005 model 225 binde bir viano ile değiştirsek mi diye düşünüyorum. Yürüme engelli olduğum için golfün bagajının yetmemesi gibi bir durum söz konusu :D

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Saab 9-5 2.3T Aero SportCombi yada Volvo V70 diyorum Ali sen gerisini anla :D
kanka sw arabaya tek başına inip binemeyeceğim için onları eledik. şimdi bu vianoyu alınca arka sürgülü kapının olduğu yerden elektrikli bi rampa yapıp ordan inip bineceğim :D şöför koltuğunu da 180 derece dönebilecek şekilde ayarladım mı tamamdır :D

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Yeni vitoyla ilgili bikaç şey söyleyebilirim
100 ile giderken çukur misali yerlerden gaçince arabadaki herkes yükseliyor kafasını vuruyor şöför neredeyse boynunu incitcek kadar sıkıntılı
Almanyada yaşayan tanıdığımız türkiye yolculuğu için vito almış idi bu tip ve daha birçok sorundan satıp vw transporter aldı

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
100 ile giderken çukur misali yerlerden gaçince arabadaki herkes yükseliyor kafasını vuruyor şöför neredeyse boynunu incitcek kadar sıkıntılı
Almanyada yaşayan tanıdığımız türkiye yolculuğu için vito almış idi bu tip ve daha birçok sorundan satıp vw transporter aldı
konfor biraz daha ikinci planda hocam onun haricinde motor-mekanikte sıkıntı olmasında :D bu caravelle ler dsg şanzımanlı mı? 6 ileri otomatik diyorda dsg mi değil mi çözemedim.

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
konfor biraz daha ikinci planda hocam onun haricinde motor-mekanikte sıkıntı olmasında :D bu caravelle ler dsg şanzımanlı mı? 6 ileri otomatik diyorda dsg mi değil mi çözemedim.
Değil hocam bu şanzıman jatte mk5 imizde vardı dsg kadar seri olmasada yine güzel bir şanzıman ama iyi bakılmadığı takdirde kronik sorunları kendini öne çıkarıyor

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Kia Carnival öneririm.
2001 civarı modellerdeki eski kasasını ablamlar İngiltere'den alıp Türkiye'ye ev taşımışlardı. 6 ay boyunca da TR'de kullanmıştık. Kesinlikle büyük sürpriz yaratan bir araç. Hiç beklenmediği kadar konforlu ve bakımsız haliyle bile sinir bozucu seviyede dayanıklı bir araçtır.
Örnek ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...l-ruhsatli-7-kisilik-tertemiz-596867108/detay
Edit: sonraki kasadan da şöyle bir örnek var: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...onforlu-dolu-bir-aile-arabasi-592681666/detay

Son düzenleme:

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
Kia Carnival öneririm.
2001 civarı modellerdeki eski kasasını ablamlar İngiltere'den alıp Türkiye'ye ev taşımışlardı. 6 ay boyunca da TR'de kullanmıştık. Kesinlikle büyük sürpriz yaratan bir araç. Hiç beklenmediği kadar konforlu ve bakımsız haliyle bile sinir bozucu seviyede dayanıklı bir araçtır.
Örnek ilan: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...l-ruhsatli-7-kisilik-tertemiz-596867108/detay
Edit: sonraki kasadan da şöyle bir örnek var: https://www.sahibinden.com/ilan/vas...onforlu-dolu-bir-aile-arabasi-592681666/detay
sağol abi bizimkilere de göstereyim bi :D

Ali Karaer

Ali Karaer
Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,071
2,323
2,770
25
Nevşehir/2000 Evler
Marka
Aixam
alsen viano yu :D hem arkadan itiş :D
kanka bakacağız ya :D önümüzdeki hafta bi tanesi için gideceğiz pendiğe :D ama bu makinelerde black death denilen bi arıza varmış ona dikkat etmek gerekiyomuş. Enjektörlerden mazot kaçağı oluyormuş ona dikkat etmek gerekli
tam olarak şu arıza :D
mazot kaçağı şu videoda olduğu gibi kömürleşiyor
:D

Son düzenleme:

Emre

Asfalt Kurutucu
8 Mar 2017
3
0
535
İSTANBUL
Allah Allah ulan 2014 yılından beri hem önceki kasa Vito'ya bindim hem 2015 hem 2016 şuanda da 2017 model Vito'ya biniyorum dediğin gibi bir problemle bu araçlarından hiçbirinde ama hiçbirinde böyle bir problemle karşılaşmadım.180 km/h ile giderken bile arabanın hala çok stabil olan ve sürücüyü çok rahat hissettiren bir araç,100 km/h ve civarlarında giderken İstanbul gibi her türlü şekle bürünmüş yolları olan bir şehirde bile böyle bir problemle hiç karşılaşmamış olmam senin doğruna göre anormal değil mi?İnsanları yanlış yönlendirmeyin arkadaşım.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım