KAPALI Mercedes C 180 Komp. BlueEfficiency AMG 2010 model Benzin&LPG alınır mı? Yorumlarınız nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
Mercedes C 180 Komp. BlueEfficiency AMG 2010 model Benzin&LPG alıcam fakat kullanıcı yorumları benim için çok önemli artıları eksileri nelerdir. Biliyorum araba yakıyor fakat lpg ile normal seviyelere döner mi?

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
LPG ile normal seviyelere dönmez. Hatta daha fazla yakar.
Ancak LPG birim fiyatı olarak benzin ve mazottan uygun, hatta ve hatta yarı fiyatında olduğu için siz az yaktığını düşünürsünüz 😄

• Haha
Tepkiler: S.Asil

mertkya

Asfalt Kurutucu
30 Haz 2019
49
32
595
Marka
Seat
LPG ile normal seviyelere dönmez. Hatta daha fazla yakar.
Ancak LPG birim fiyatı olarak benzin ve mazottan uygun, hatta ve hatta yarı fiyatında olduğu için siz az yaktığını düşünürsünüz 😄
Yani normal seviyeler derken yakıt tüketimi değil, ne kadar yakar fiyat olarak demiştim.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Geçen ay 2010 1.6 156 beygir 5 vites blueefficency amg aldım bir hafta içinde sattık.araba yakıyor.garaj bölümünde tanıtımım var.araçta kompresör olduğu için özellikle lpg önermiyorlar bizim de onla ilgili problemimiz oldu.oksijen sensörünü bozuyor dolaylı yoldan katalizör bozuluyor çıkmaları 6-7 bin tl.1200 km ye yakın kullandım.uzun yolda bile 110 sabit hızla 9 litre yaktı benzinde.aracın vitesleri mevcut gücünü karşılamıyor.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,684
2
9,601
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Geçen ay 2010 1.6 156 beygir 5 vites blueefficency amg aldım bir hafta içinde sattık.araba yakıyor.garaj bölümünde tanıtımım var.araçta kompresör olduğu için özellikle lpg önermiyorlar bizim de onla ilgili problemimiz oldu.oksijen sensörünü bozuyor dolaylı yoldan katalizör bozuluyor çıkmaları 6-7 bin tl.1200 km ye yakın kullandım.uzun yolda bile 110 sabit hızla 9 litre yaktı benzinde.aracın vitesleri mevcut gücünü karşılamıyor.

O yüzden piyasada bangır bangır 7 ileri yazan ilanlarla karşılaşabilirsiniz diyede ekleyelim :)

Tatarzapata

Asfalt Kurutucu
19 Şub 2019
109
79
585
37
Marka
Audi
Arabanın aynısından çok yakın arkadaşımda vardı yaklaşık 2-3 ay binip sattı. SAtma nedeni de tamamen yakıt kaynaklıydı. Lpg dahi olsa aracın yakıtı oldukça yüksek eğer yakıt benim için problem değil yine de istiyorum derseniz aynı yakıtı yakan daha güçlü premium markalara yönelebilirsiniz ki daha az yakanı ve konforu daha yüksek olanı çok rahat bulursunuz diye düşünüyorum.

Gkusak1

Takipçi
3 Tem 2019
1
0
10
33
Marka
Audi
Şuanki aracımdan önce 2016 C180 AMG ondan önce 2012 c180 avantgarde 1.6 cgi makyajlı kasa vardı ondanda önce 2010 kmp amg vardı komperssor motor lpg ye en uyumlu motordur mercedes için aracın eksi 9-10 yaşına gelmiş olmasıdır yoksa çok iyi araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım