KAPALI Mercedes C coupe mi E coupe mi ? Yoksa 420d yada yeni a5 mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SottoMotto

Asfalt Kurutucu
7 Ara 2016
1
0
535
İstanbul
Yılbaşından sonra araç almayı planlıyorum ve spor bir araç düşünüyorum açıkcası mercedes almayı düşünüyordum fakat alıcı gözüyle bakınca yeni kasa a5 ve bmw 4 kasada hoşuma gitti hepsi tek tek denemedim test etmedim işe iyice girişmeden önce fikir toplama amacıyla bu konuyu açıyorum. Sizin fikriniz nedir acaba ? Alıcı gözüyle her açıdan değerlendirmelere açığım fiyat performans sürüş keyfi vs herşey hakkında yazabilirsiniz. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Cemmm

Profesör
23 Eyl 2016
85
87
1,010
2016-C-CPE-GALLERY-001-P1-PFE-D.jpg

Bak kapı açık gel bana diyor. :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
A5 tren gibi zamk gibi yola yapışıyor ve en kaliteli segmentinde. 4 serisi çok zevkli ama kalitesi bi tık düşük A5 ve C ye göre. Bana kalırsa c o segmnette en itici araba. A5 alırdım galiba yada makyajlanan 4 ü alırdim 2017 ortasında çıkacak deniyor.

ysfdnmz4

Elit Apaçi
16 Eki 2016
54
23
970
Mercedesin kendi serileri içinde en çok beğendiğim araçları C E ve S coupeler. Çok iyi tasarımları var açıkçası ama İş motor şanzıman konusuna gelince Audi ve BMW daha iyi gibi geliyor. 420 de yeni a5 te çok güzel araçlar ikiside alınır bence hangisi daha çok hoşunuza gidiyorsa onu alın derim bu iki güzel araç arasında karşılaştırma yapmak pek mantıklı değil bence

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Para sınırsız galiba :) ? Bahsettiğin araçların fiyatları arasında ciddi farklar var, ayrıca herhangi bir motor da belirtilmemiş

burningashes

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
46
44
595

ben a5 almazdım. benim gibi audiye özel bir sıcaklık duymuyorsanız mercedes candır.

not: ben a5 almazdım ama yine de audi alırdım o ayrı dava ;)

Son düzenleme:

NeedForSpeed

Profesör
8 Eyl 2016
411
624
1,695
Ankara
Marka
Skoda
Ben yeni A5'i tercih ederdim. Mercedesdeki o emanet ekranı ve onu kontrol eden ortadaki kumandayı hiç sevmiyorum, galiba sevemeyeceğim. Bazı araçlarda da öyle durmasına rağmen nedense mercedesdeki çok gözüme batıyor :D

Erdem65

Profesör
9 Eyl 2016
84
96
1,060
İstanbul
üstad 4 ü dizel alıcaksan bence hiç alma yeni a5 al güzel güzel bin iyi arabadır ama diyosan 428 alıcam -xdrive'sız olcak yanlız- coupe, gran coupe, cabrio hangi türlü istersen var. seçip alıyosun birtanesini birde renk önereyim favorim dış füme koltuklarda kırmızı olcak e tabi haliyle birde m paket(beni sarmaz dersen luxury pakette iyidir), m4 jantı falan bulursan onuda takarsın m pakete bu halde arabaya 1 yıl falan biniyosun sonra exhaust+ecu standart halde 245 beygir olan araba oluyo sana 300 beygir bu şekilde artık arabayı düşünmüyosun canını alıyosun arabanın sonra 100 bin km yi geçmeden sahibindene koyuyosun temiz hafta sonu binildi garaj arabası diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım