Merhaba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tokatcikuscu

Deniz K
Taklacı Güvercin
25 Ocak 2020
64
90
485
27
Istanbul
Marka
Zirai Traktör
Merhabalar adım Deniz , 23 yaşındayım ve Yönetim Bilişim Sistemleri mezunuyum ; henüz bir arabam yok alabilirsem 1.5 TSI Passat düşünüyorum.OTOPARK'ı yıllarca takip etmekteyim ancak foruma yeni katılıyorum.

Not:Evet kesinlikle bir şekilde göze batmayacak şekilde çakar & siren taktıracağımhatatat

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Merhabalar adım Deniz , 23 yaşındayım ve Yönetim Bilişim Sistemleri mezunuyum ; henüz bir arabam yok alabilirsem 1.5 TSI Passat düşünüyorum.OTOPARK'ı yıllarca takip etmekteyim ancak foruma yeni katılıyorum.

Not:Evet kesinlikle bir şekilde göze batmayacak şekilde çakar & siren taktıracağımhatatat
Kardeşim hosgeldin.

Deniz dile kolay benim ilk okuldan beri çocukluk arkadaşımdır. Hepimiz gibi otomobil meraklısı.

Yalnız burada siren ve çakar dersen vururlar seni benden söylemesi :p Şaka şaka kendisi gayet legal bir arkadaşımızdır 😂

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Uff siyah bassat, bi de çagar taktık mı, herkese atar gider. Ama dikkat et, yolda ensesi kalın abilere denk gelme sonra, her passat Çakar ikilisi korku salmıyor.

Hoşgeldin
Geçen size gelirken Tem'de Honda City gördük @FuckTheFuelEconomy ile yolda ama bordo renk tepede siren tekli. Aşırı inandığım için hemen gazlaya gazlaya kaçtım sjfhskdlfhsadlkfjsdflkg

• Haha
Tepkiler: Reddington
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım