Mesaj Düzenleme Sürelerinde Değişiklik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Merhaba,

Forum içerisinde yazılan mesaj ve üyelerimizin birbirlerine gönderdikleri özel mesajların düzenlenme süresi 15 dakikadan 240 dakika (4 saat)'e çıkarılmıştır.

Forumda yazılan her türlü mesaj (özel mesaj dahil olmak üzere) düzenlendiği taktirde, düzenlenmeden önceki hali forum sisteminde 1 sene boyunca saklanmaktadır.

İyi forumlar dileriz.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Yönetim ekibi olarak 2019 yılında mesaj düzenleme sürelerinde bir takım güncellemeler getirmiştik. Bunlar nelerdi?

---> Garaj bölümünde sınırsız mesaj düzenleme yetkisi
---> İlan (Alım-Satım) bölümünde sınırsız mesaj düzenleme yetkisi
---> Takipçi Testleri bölümünde sınırsız mesaj düzenleme yetkisi
---> Off-Topic Haberler bölümünde sınırsız mesaj düzenleme yetkisi
---> Teknik Bilgiler bölümünde sınırsız mesaj düzenleme yetkisi

Maalesef bu yetkilerin zamanında verilirken, suistimal edileceğini biliyorduk. Bugüne kadar birçok defa bu yetkinin düşünülenden farklı şekilde kullanılması sonucunda;

Sınırsız mesaj düzenleme yetkisi KALDIRILMIŞTIR.

Tüm bölümlerde standart olan 4 saatlik mesaj düzenleme süresine devam edilecektir.

Özellikle düzenleme gerektiren; Garaj, Takipçi Testleri, Off-Topic Haberler ve Teknik Bilgiler bölümlerinde mesaj düzenleme ihtiyacı duymanız durumunda yönetim ekibi sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım