Motosiklet fiyatları düşer mi?

bakan45

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
15
3
595
Motosiklet markaları fiyatlarda indirime gitmedi. Sizce fiyatlarda düşme olur mu?

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,696
5,320
26
Avcılar-Darıca
Şuanda gördüğüm tek indirim yapan firma CF Moto. 65 liraya sattıkları modelin fiyatını 48'e kadar indirmişler ama ellerinde var mı meçhul. :rolleyes:

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,277
3,895
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Dominar D 400 103 bin bandına kadar gelmişti en son 83 civarına çektiler gördüğüm. Ama sezon geliyor düşeceğini ben zannetmiyorum.

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,279
16,180
5,720
çanakkale
Marka
Renault
1 hafta önce aldıktan 1 gün sonra yüzde 50 zam geldi ama sonra sadece yüzde 20 indirim geldi .bu civarlarda durucak gibi duruyor. Düşüş olsa bile fazla olmaz. Yakıt ve otomobil satın alma fiyatları çok arttı bu dönem motora daha fazla rağbet olacaktır. Ayrıca birçok firma kurye hizmeti alıyor o yüzden motor sirkülasyonu artacaktır. Online yemek ve alışveriş siteleri artıl tüm illerde binlerce kurye çalıştırıyor

bakan45

Asfalt Kurutucu
3 Eki 2016
15
3
595
Motosiklet fiyatlarını arşivde tutan bir site vardı onu buldum bu konu için. Değil düşmesi fiyatların sabit kaldığı zaman bile çok nadir.

Honda motor fiyat listesi
Yamaha fiyat listesi
KTM fiyat listesi
Bajaj fiyat listesi
Kymco fiyat listesi

Nasıl yorumlarsın bilmiyorum ama ben tablolara bakınca %90 düşmez diyorum.
Kesinlikle aynı görüşteyim. Dövizdeki geri yükseliş devam ederken bir de eğer otomobil sektörü gibi çip krizi sorunu çıkarsa 250 cc motorların fiyatları 2022 ortalarında 200 binlere gelir. Ülkede hali hazırda devalüasyon da mevcutken her şey mümkün.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım