KAPALI Müzik dinlemeyle akü biter mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakhandgn

Burak
Elit Apaçi
20 Ocak 2020
70
193
810
Kocaeli
Marka
Chrysler
Selamlar, bugün arabada yarım saat son ses müzik dinledim. Malum, araç 4 gündür çalışmıyordu. Sonrasında Xiaomi Roidmi 3S cihazı (Fm Transmitter) akü uyarısı sesi verdi. Marşa bastım, hızlıca tık tık tık ses geliyor, ışıklar yanıp sönüyor, motor çalışmıyor. Akü İnci akü ve yeni sayılır. Bitmiş olabilir mi? Takviye yapsam problem olur mu?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
araçtaki müzik sisteminin tüketimine bağlı. Şarj dinamosu (alternatör) bi önceki marş basıldığında yeterli şarjı yapmamış olabilir, akü yeni olsa da sorunlu olabilir, araçta kaçak olabilir. Ya da her şey sağlamdır 4 gün beklemenin üstüne kuvvetli bi ses sisteminiz varsa aküyü tüketmiş olabilir.

Takviye sizin için bir sorun oluşturmaz zaten yapmanız gereken de o

burakhandgn

Burak
Elit Apaçi
20 Ocak 2020
70
193
810
Kocaeli
Marka
Chrysler
Anladım. Gece 12'den sonra takviye yapıp biraz gezmeyi düşünüyorum. Marşın bir tık öncesinde dinlemiştim müziği, bir de kontağı takıp ters yönde çevrilen ve sadece ses sistemini aktif eden bir yer var. Aralarında fark olur mu tüketim açısından?

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Anladım. Gece 12'den sonra takviye yapıp biraz gezmeyi düşünüyorum. Marşın bir tık öncesinde dinlemiştim müziği, bir de kontağı takıp ters yönde çevrilen ve sadece ses sistemini aktif eden bir yer var. Aralarında fark olur mu tüketim açısından?
o konuda fikrim yok, ama uzun süreli dinleyecekseniz araba da zaten günlerce çalışmamışsa çalıştırıp dinlemenizi öneririm

LiveForSpeed

Profesör
30 Ocak 2017
292
437
1,395
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Selamlar, bugün arabada yarım saat son ses müzik dinledim. Malum, araç 4 gündür çalışmıyordu. Sonrasında Xiaomi Roidmi 3S cihazı (Fm Transmitter) akü uyarısı sesi verdi. Marşa bastım, hızlıca tık tık tık ses geliyor, ışıklar yanıp sönüyor, motor çalışmıyor. Akü İnci akü ve yeni sayılır. Bitmiş olabilir mi? Takviye yapsam problem olur mu?
Akü yeni olsa da yarım saat son ses müzik dinlemek akünün boşalmasına sebep olabilir. Duyduğunuz ses muhtemelen videodaki gibi . Akü bitmiştir takviye yapın biraz gezdikten sonra sıkıntısız kullanmaya devam edebilirsiniz.

burakhandgn

Burak
Elit Apaçi
20 Ocak 2020
70
193
810
Kocaeli
Marka
Chrysler
Akü yeni olsa da yarım saat son ses müzik dinlemek akünün boşalmasına sebep olabilir. Duyduğunuz ses muhtemelen videodaki gibi . Akü bitmiştir takviye yapın biraz gezdikten sonra sıkıntısız kullanmaya devam edebilirsiniz.

Evet aynen böyle oluyor. Komşudan takviye kablosunu aldım. Birazdan işe koyulacağım inşallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım