Hey ! Sen müzik dinlemek için hangi platformu kullanıyorsun ?

• Spotify

Kullanılan: 18 90.0%
  • Fizy

Kullanılan: 0 0.0%
  • YoutubeMüzik

Kullanılan: 2 10.0%
  • SoundCloud

Kullanılan: 2 10.0%
  • Jamendo

• Audiomack

• NoiseTrade

• 8Tracks

• Telefona İndirip Dinliyorum

Kullanılan: 1 5.0%
  • Diğer

Kullanılan: 1 5.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Forumda daha önce benzer bir konu göremediğim için, böyle bir konu başlatıyorum.
Uzun yol olur, şehir içi olur veya illa ki araç sürerken değil genel olarak da dinlediğimiz beğendiğimiz kendi müzik listemiz veya takip ettiğimiz liste var ise güzel paylaşımlar, yeni şeyler keşfedebileceğimizi düşünüyorum.
Bu çeşitli platformlardan olabilir ben illa ki spotify olsun gibi bir kriter olmasına gerek duymadım. Sadece paylaşırken içerisinde ne tarz müzikler olduğunu veya hangi ruh halinde dinlediğinizi de alta dipnot olarak düşerseniz daha iyi olacağını düşünüyorum.
Benim takip ettiğim bir liste mesela, yolda özellikle eski şarkıları sevenler için güzel olacağını düşünüyorum.

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Ben de şöyle bırakayım o zaman :D açıklamada da olduğu gibi hangisi güzel gelirse...

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW

Bu da benim liste, daha cok bos yol/ormanlik yol temali. Minimal soz iceren gittikce yukselen sarkilar ekliyorum. Oneriniz varsa sevinirim.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım