Muhip Reisin Anda Gideri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
'Otel odalarında garip yerlerden atarlı giderli yazılar yazamasam da, kendi nacizane paramla gidip yediğim içtiğimi paylaşayım diyorum.' demiş instagramda :)

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
Otoparkı takip etmeye başlayalı 1 sene olmadı, aralarında ne oldu da bu hale geldiler? Bilen varsa lütfen özelden falan yazsın.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
503
969
1,970
ankara
Marka
Opel
Tekrar ısıtıp ısıtıp konuyu açmak çok yanlış biliyorum ama bizzat olayın içinde ki insanlar paylaşınca böle şeyler bizde suç yok hala uzatan demekki onlar .. Olay aslında hiç kimse kızmasın en basit haliyle andın 4 kişiyi tek tek gönderip en sonunda kendinin gidip o 4 kişinin içinden olan 1 inin tekrar otoparka gelmesi belki de diğerleride gelir kim bilir...

oguzcann46

Asfalt Kurutucu
7 Eki 2016
27
9
595
Ankara
Sinan abi yarıştığı için onun yerine gitmedi mi Insignia lansmanına? Lansmanlarda tüm masrafları marka karşılamıyor mu ? Komik olmuş biraz.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Sinan abi yarıştığı için onun yerine gitmedi mi Insignia lansmanına? Lansmanlarda tüm masrafları marka karşılamıyor mu ? Komik olmuş biraz.
O yazının yer aldığı fotoğraf yeni değil, İngiltere'de çekilmiş bir fotoğrafın altında yazıyor.

Bir konunun altına olaylar yeniyken bende twitter'da yazdığı şeyleri koymuştum ama bu saatten sonra ısıtmaya gerek yok diye düşünüyorum. Hoş geldi, iyiki geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım