MUSTANG parlak tavan kaplamasi & bagaj doseme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Beyler, arabanin tavanina parlak siyah kaplama yaptirmayi dusunuyorum, ne dersiniz, daha şık durmaz mi?
Tanidik, bu isi yapan tavsiye edebileceginiz bi yer varmi?
77eaf82d-68ec-4d03-9b13-b49142ff9c75.jpeg

Bir de bagajin sag ve sol dosemeleri yok (davlumbaz tarzi, destekli doseme). Aslinda Ebay - Amazon dan bakmistim 1 ay once bi tarafinkini bulmustum, digeri yok diye almadim, simdi o da gitti.
Bu konuda ne yapilabilir acaba?

trim.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Bence bu hâli daha güzel veya @AYUU 'nun dediği gibi şerit olabilir, Mustanglere yakışıyor. Bir de öndeki Mustang amblemi düştü mü/çalındı mı yoksa siz mi söktünüz? Çok yakıştığını düşünüyorum.
2014-ford-mustang-three-quarters.jpg
Bence şerit çektirin
Serit Shelby lerde oluyor benimki California Special Pack. Ojinali asagidaki gibi, ama aldigim arkadas cikarmis, neden bilmiyorum.
Ben yani aldim o amblemi yolda insallah 1-2 haftaya elimde olacak.
upload_2017-5-20_15-52-3.png

Screen Shot 2017-05-20 at 16.08.50.png

upload_2017-5-20_15-54-55.png

Bu da Shelby, eger serit cekersem, kobra amblemleri ve stickerlarini da almak lazim. Zaten oyle dogan gorunumlu sahin gibi cok ta sevdigim birsey degil.
Screen Shot 2017-05-20 at 15.59.17.png

Istanbulda Elit Garage in sahibinde bi tane var 3.7 Mustang, adam komple shelby e cevirmis arabayi. kaputuna kadar amerikadan getirtmis, dogrusunu soylemek gerekirse cok guzel ama ben orjinallikten yanayim, zaten yeterince gosterisli bir araba, dozunu ayarlayamayinca apacilige kaciyo
Screen Shot 2017-05-20 at 16.02.11.png

Screen Shot 2017-05-20 at 16.01.52.png

Son düzenleme:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bence şerit çektir abi Mustang'a şerit yakışır kim anlayacak Shelbyi Cobrayı Californiayı :D.
Bilmiyorum ben siyah tavan filmi hiç sevmiyorum belki ondan yakıştıramıyorum ama illa bir şey yapacam diyorsan şerit çok hoş olur :D

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Ruhsata isletmek zorunlu diye biliyorum tavan kaplamasini (cift renk )
o is yas, zaten benim amacim cam tavan gibi gorunmesi, anlarlarmi acaba? mat olsa tabiki hemen anlarlar da.
Benim ruhsat isi yas, gurcu plakali oldugu icin, bu durumda serit cekmek daha buyuk sikinti degilmi? benimkini cam tavan zannetme ihtimalleri yuksek bence

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Abi senin arabanda cam tavan olmasına gerek yokki şekli,sesi yeter zaten :D
eywallah kardesim aslinda bende bu yuzden size danismak istedim, bende kararsizim, istanbulda olsaydin bi turu haketmistin :D
bu arada bagaj dosemesi ile ilgili kimseden ses cikmadi, yapacak birsey yok galiba, ebay & amazon yoklamaya devam :(

golf mk7

Asfalt Kurutucu
29 Eyl 2016
21
45
595
ben de kendi aracım için düşünmüştüm ama folyo aracından renginden farklı olduğu zaman ruhsata işletmek gerekiyormuş. polis durdurup 500-600 tl ceza yazıyormuş. çok tartışmalı bi konu. riske atmaya değmez.

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
eywallah kardesim aslinda bende bu yuzden size danismak istedim, bende kararsizim, istanbulda olsaydin bi turu haketmistin :D
bu arada bagaj dosemesi ile ilgili kimseden ses cikmadi, yapacak birsey yok galiba, ebay & amazon yoklamaya devam :(
Denizliyede bekleriz abi:D @Koraykaya yla beraber bi test videosu çekeriz bizim kanal için:D

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
Hocam bence tavan kaplaması çok iyi durmaz anlık heves gibi bir durum söz konusunu olur geri sökersiniz.Şerit konusuna gelince de orjinalci olan biri olarak eğer orjinal modelinin hiç bir opsiyonun da yoksa bence sizde çekmeyin. Ama amblem şart duruyor ne yalan söyleyim.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım