N11.com un otomobil satması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Geçen sene de satmışlardı. Piyasanın baya altına 4 tane Golf satmışlardı. İlk tıklayanlar alıyor ayağı vardı ama ben pek inanmadım. Bilgisayar başında baya beklediydim, denk gelse alacaktım ama yedirmediler tabi.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Kargoyla falan mı gönderiyorlar? Hıyar çıkmasın
Sistem şöyle işliyor:

Arabalar VW bayisinde hazır (111 tane). 11.11 günü belirlenen saatte n11.com'da bir sayfada link aktif oluyor. Ona ilk tıklayan 111 kişiye aynen bir cep telefonu kılıfı alır gibi satın alma ekranı çıkıyor. Oraya daha önceden sitede belirtilen kapora miktarını ödeyerek aracı almaya hak kazanan kişi oluyorsunuz. Daha sonra n11.com size ulaşarak paranın geri kalan kısmını nereye yollayacağınızı söylüyor. Ödemeyi yaptıktan sonra belirtilen VW bayisine giderek kalan işlemleri tamamlıyor ve aracı teslim alacağınız günü öğreniyorsunuz.

Piyasa fiyatına göre epey uygun satıyorlar ama ben şu ana kadar o linke tıklayabileni görmedim. Sistem güvenilir yani.

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,285
1
9,436
4,970
kocaeli
Birkac ay once de Vito satıyorlardı ama boşline idi .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Benim anlamadığım bir durum var. N11 Doğuş'un, VW Türkiye de Doğuş'un. Peynir ekmek gibi Golf satabiliyorken yaklaşık 25.000 tl ucuza neden Golf satıyorlar. Yani bayram değil, seyran değil eniştem beni neden öpüyor?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,015
7
51,347
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Benim anlamadığım bir durum var. N11 Doğuş'un, VW Türkiye de Doğuş'un. Peynir ekmek gibi Golf satabiliyorken yaklaşık 25.000 tl ucuza neden Golf satıyorlar. Yani bayram değil, seyran değil eniştem beni neden öpüyor?
Bence tek sebebi marketing. Sıra dışı online bir kampanyayla satışı hızlandırmak gibi bir amaç gördüm. Son zamlardan sonra bu yıl milletin ayağı showroom'lardan iyice kesildi artık.
Daha ucuza satılma sebebi de hb, vatanbilg. vb sitelerde online satışlar mağazaya göre neden daha ucuzsa o yüzden. Bayi kârı yok. Ayrıca tesilm alınacak tarih bildirilecek dediklerine göre muhtemelen siparişi verilmiş ama stoklarda henüz girmemiş arabayı satıyorlar. Bu da stok bekletme gibi zararlardan kurtarıp lojistik maliyetlerini düşürecektir. Rahatlıkla o fiyat farkını koyabilirler.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Bence tek sebebi marketing. Sıra dışı online bir kampanyayla satışı hızlandırmak gibi bir amaç gördüm. Son zamlardan sonra bu yıl milletin ayağı showroom'lardan iyice kesildi artık.
Daha ucuza satılma sebebi de hb, vatanbilg. vb sitelerde online satışlar mağazaya göre neden daha ucuzsa o yüzden. Bayi kârı yok. Ayrıca tesilm alınacak tarih bildirilecek dediklerine göre muhtemelen siparişi verilmiş ama stoklarda henüz girmemiş arabayı satıyorlar. Bu da stok bekletme gibi zararlardan kurtarıp lojistik maliyetlerini düşürecektir. Rahatlıkla o fiyat farkını koyabilirler.

Aynen öyle. Bir taşla iki kuş. Hem VW reklamı, hem N11.

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
Bu araçlar grey market mi yoksa 2 yıl doğuş garantisi var mı?

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Galerici çakallar dan dolayi normal vatandaş kolay kolay araba alamaz bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım