N47 Zincir Önerisi Febi vs Dyco

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
e90 320d 177 hp aracımda zinciri değiştirmeyi düşünüyorum bu lanet salgın geçince.
parçayı ustama kendim alıp götürmeyi düşünüyorum.
internette (orjinal ürün göndereceğinden şüphe etmediğim, daha önce alış-veriş yaptığım bir site) iki ürünle karşılaştım.
bu iki marka arasında hangisi tercih etmeliyim? ikisi hakkında da pek bir bilgim yok ve fiyatları da çok yakın.
orjinal ürün ile bunların çok farkı var mı?

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Dyco yu hiç bilmiyorum genelde kullanılan hep Febi olur ki zaten orjinal'e en yakın olan da Febi diye biliyorum
ben dyco’yu ilk defa duydum ama internette yorumları ve yurtdışı forumları hep olumlu sadece çakması çok olur yönünde. o yüzden merak ettim

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Erturk de febi veriyor ben ocak ayinda degistirdim. Orjinal zinciri bulmak da sikinti almak da. BMW kutulu zincir 3-4k zincirle egzantirik dişlisi de giriyor falan sırf parcası 5in üzerine çıkar.

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Valla zincir çok önemli, orjinal almak en mantıklısı eğer istanbulda oturuyorsanız Maslak'ta Ertürk Bmw var orası ile bir görüşün parça için ben hep oradan alırım parçalarımı
ankara’da yaşıyorum ve Ertürk BMW’nin ankara şubesinden alış-veriş yapıyorum. teşekkür ederim önerileriniz için

alkın

Alkın Uslu
Panpa
1 Şub 2020
1,046
1
1,125
2,570
Ankara
Marka
BMW
Erturk de febi veriyor ben ocak ayinda degistirdim. Orjinal zinciri bulmak da sikinti almak da. BMW kutulu zincir 3-4k zincirle egzantirik dişlisi de giriyor falan sırf parcası 5in üzerine çıkar.
ben dyco’ya kaymayı düşünüyorum açıkçası ustamla konuşup.

recruit

Tan
Asfalt Kurutucu
6 May 2020
65
23
670
38
Ankara
Marka
BMW
e90 320d 177 hp aracımda zinciri değiştirmeyi düşünüyorum bu lanet salgın geçince.
parçayı ustama kendim alıp götürmeyi düşünüyorum.
internette (orjinal ürün göndereceğinden şüphe etmediğim, daha önce alış-veriş yaptığım bir site) iki ürünle karşılaştım.
bu iki marka arasında hangisi tercih etmeliyim? ikisi hakkında da pek bir bilgim yok ve fiyatları da çok yakın.
orjinal ürün ile bunların çok farkı var mı?

İWİS marka zincir setlerinide kontrol etmenizi tavsiye ederim kaliteli markadır.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım