Nargile Sevenler Derneği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
605
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Kimler nargile içiyor bakalım, hangi tütünü, ve nerede içiyorsunuz nargileyi. Ben evde yapıyorum, ve el fakir anason içerim hep. Dışarı gittiğim zaman Emirgan Taş kahve de lime coconut içerim. Evde yapması çok basit ve kesinlikle küp köz baş ağrıtmıyor bir şehir efsanesi sakın inanmayın. Küp köz aksine nargilenin tadını çok daha iyi veriyor, ayrıca 6 yıldır küp köz ile içiyorum nargileyi 1 defa baş ağrısı falan yapmadı. :D:D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,208
5,320
İzmir
Marka
Toyota
2209795_orig.gif

FuckTheFuelEconomy

Ali
Panpa
Destekçi
14 Ocak 2018
550
1,228
2,520
İstanbul
Marka
Hyundai
Bende seviyorum ama genellikle evde kendim yapıp içiyorum. Tütün olarak alfakher anason içiyordum ama şu ara küçük kutu bulamadığım için farklı tütünleri deniyorum. Baş ağrıtan Al Fakher’in çakmakla yanan kömürü heves edip bir kutu almıştım fos çıktı.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
@maximaorhan 'ın güzel tarifleri var idi,

ben de severim ama klasik fakir yeşil elması bizimki :p
Simdi düşündüm de önceden ne içiyormuşum be 2 3 günde bir dışarı çıkardım içmeye. O zamanlar dışarı çıkmamın sebebi hanımın izin vermemesi falan değil tabi ki maksat hava almak yürüyüş falan. Aylar olacak içmeyeli canım çekti valla sjdkdjfja

CaliKaan

Panpa
Stage 2
31 Ara 2017
605
1,465
2,520
30
Riverside, California
Marka
BMW
Bende seviyorum ama genellikle evde kendim yapıp içiyorum. Tütün olarak alfakher anason içiyordum ama şu ara küçük kutu bulamadığım için farklı tütünleri deniyorum. Baş ağrıtan Al Fakher’in çakmakla yanan kömürü heves edip bir kutu almıştım fos çıktı.
tütün heryerden alınmıyor ya, benim evin altında bir suriyeli buldum ordan alıyorum çokta iyi adam ve orjinal hemde tanesi 8.5 tl o 50gr lık kutular.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
anadolu yakasında baslayın gezmeye en dusuk 25 lıraya nargıle var kafelerde. bızde evde yapmaya tekrar gerı donuyoruz

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bir arkadaş, bizim orda nargileyi çok iyi yaparlar vs dedi evine gittik yaptı nargileden soğudum zaten sevmiyordum o gün beleş diye içtim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım