KAPALI Ne alsak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese merhabalar. Çoğunuzun bildiği üzere Tiguan'ımızı satmış bulunuyoruz. Bütçemiz maksimum 85.000TL (Malum sitede aratırken maks. fiyatı pazarlık payı için 87.500 yapıyorum). Ben isteklerimizi ve baktığım bazı araçları yazayım onların üzerinden ve sizlerin vereceği tavsiyeler üzerinden konuşalım. Benzinli istiyoruz ne kadar yakıt tükettiği fark etmez, otomatik olmak zorunda, hasar kaydı mümkünse hiç olmasın varsa bile pertten dönme olmasın, maks. kilometre 50k km tercihen çok daha altı olmalı. Herhangi bir hacim kısıtlamamız yok.

Baktığımız ve düşündüğümüz arabalar;

Evet sayın forum halkı bu seçenekler arasından siz olsanız finale hangisini koyardınız? Tavsiyeleriniz nelerdir?

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,449
6,787
4,270
26
Denizli
Marka
Fiat
Sen Mininin ekmeğini ehliyeti aldığında yersin :D
1933217_oa75c.jpg

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Yani motor gucu cok onemli degilse mazda olabilir ilanlara baktim tabiki ama genel olarak o fiyatlara mazda 3 ten daha dolu araba bulmak (diger markalarda dahil ) gercekten zor.
Alfa tasarimi durusu albenisi hos olan bir araba. Genel olarak alfa bozulur sorun cikarir laflarinin bu kasalarda olmadigi duymustum yanliz ic kisimlari benim icin cok guzel degil ama alinabilirmi alinir o da.
Miniler icin nazik bakilmali yoksa cabuk yaslanir derler malum borusandi servisti thp motorlari vs derken ugrastirabilir. Ama ikonik tasarimi ic kismi vs hicbir zaman modasi gecmez bana gore secim zor.

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Yani motor gucu cok onemli degilse mazda olabilir ilanlara baktim tabiki ama genel olarak o fiyatlara mazda 3 ten daha dolu araba bulmak (diger markalarda dahil ) gercekten zor.
Alfa tasarimi durusu albenisi hos olan bir araba. Genel olarak alfa bozulur sorun cikarir laflarinin bu kasalarda olmadigi duymustum yanliz ic kisimlari benim icin cok guzel degil ama alinabilirmi alinir o da.
Miniler icin nazik bakilmali yoksa cabuk yaslanir derler malum borusandi servisti thp motorlari vs derken ugrastirabilir. Ama ikonik tasarimi ic kismi vs hicbir zaman modasi gecmez bana gore secim zor.
Mazda pek düşünmüyoruz aslında biraz farklı ve eğlenceli bir arabaya binmek istiyoruz :D. Günde maksimum 10 kilometre yol yapıyor evin arabası ondan Mini'nin yaşlanması gibi bir problemimiz olmaz ki ben çok güzel bakarım da. Alfa istiyoruz ama iç mekanı fazla sade ayrıca temizi pek yok olsa bile dolu dolu değil :(. Yarın lacivert alfayı, 91 yazan miniyi falan arayacağım bakalım.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
trollemedim ki ? vag'a alışkın bi aileye alfa sıkıntı yaratır. Yarın bi yerden arıza çıkardığı zaman dert yanarlar.

Bizde troll yok, gerçekler var. gereksiz yana konuyu kirletmem rahat ol, başkaları gibi olmam ;)
herseye tamam da bunu baskası yapsa özelden hemen bı hacı aman dıyım dıye uyarırsın - ki bunu sadece bana yapıyorsun demıyorum genel olarak olandan bahsedıyorum bunu forumdakı herkese yapıyorsun. ha bak burada neden nasıl dıye elestırmıyorum sıteyı kolacan etmelısın o baska konu.
ama sımdı bunu sıkayet etseler kıme edecekler mesela kımı neye sıkayet edıyorlar . ha ben gelıp burada ceyhunu falan savunmuyorum. zamanında yanlıs yapılmısda olabılır o baska. ama burada gelıp sordugu sey bambaska senın durttugun sey bambaska. bunu ben yada bır baskası yapsa garıpsenmezde sen yapınca forumda cızgını bozmus oluyorsun belırteyım dedım.

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,629
1
64,437
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
herseye tamam da bunu baskası yapsa özelden hemen bı hacı aman dıyım dıye uyarırsın - ki bu sadece bana yapıyorsun demıyorum genel olarak olandan bahsedıyorum neden nasıl dıye elestırmıyorum sıteyı kolacan etmelısın o baska konu.
ama sımdı bunu sıkayet etseler kıme edecekler mesela kımı neye sıkayet edıyorlar . ha ben gelıp burada ceyhunu falan savunmuyorum. zamanında yanlıs yapılmısda olabılır o bambaska. ama burada gelıp sordugu sey bambaska senın durttugun sey bambaska. bunu ben yada bır baskası yapsa garıpsenmezde sen yapınca forumda cızgını bozmus oluyorsun belırteyım dedım.

iyi de ben trollemiyorum ki ? giuilettalar hakiki alfalardan bile farklı fiat çizgisine daha yakındır. Sorunlu olarak lanse edilen otomobillerin başında gelir. Ben burda gerçekten troll yapmadım. Bu noktada kimin kime şikayeti mevzusu bir yana, senin bana isyanın neden ? ben doğruları yazdım ? vag'a alışkın biri için alfa gereksiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım