KAPALI Nisan 2017'de

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dizginci

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
5
3
595
Merhabalar B segmentleri arasında kararsız kaldım yardımcı olabilir misiniz ? Benim göremediğim açılardan bakarsınız belki :)

Bildiğiniz gibi nisan 2017 de autoshow olacak Tüyap'ta ozamana kadar biraz para biriktirip birazını da kredi çekip ordan araç sipariş edip almak istiyorum. Fuarı beklememin sebeplerine gelirsek

1- Skoda Fabia 1.2 Tsi 110hp DSG Monte Carlo Edition fuarda satışa sunulacak ve standart fabialardan bir kaç ekstrası var.

2- Bildiğimiz üzere ülkemizde VW Polo 1.2 Tsi DSG 90 beygirlik versiyonları ile satılıyor. Ancak fuarda 1.2 tsi 110hp r line versiyonu da satışa sunulacakmış.

Siz sorum ise full opsiyon polo mu yoksa skoda fabia mı ?

dizginci

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
5
3
595
Polo biraz daha olgun ve sağlam yere basıyor gibi. Fabia ise biraz daha az sportif gözüküyor. Bu arada yaşım 25 üniversiteden yeni mezun oldum. Kullanılmış araba asla almam o yüzden sıfır b segmenti düşünüyorum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Seneye polonun yeni kasasi çıkacak. Ben oyuzden fabia tercih ederdim. Ayrıca monte Carlo baya gırtlak bir araba. Çoğu c den daha dolu. Nisan 2017 de kia Rio ve nissan micra da yenilenmiş olarak ülkemize geleçek onlara da bakmak gerek.

Son düzenleme:

tolga yildiz

Asfalt Kurutucu
9 Eyl 2016
12
4
595
Rapid Spaceback'te Monte Carlo donanımı mevcut. Açıkcası Fabia'ya spor koltuk-direksiyon , cam tavan , hız sabitleyici ekleyip Monte Carlo diye satacaklar . Rapid Spaceback'te bu pakete 9000 tl fark koymuşlar. Fabia'da en az 7000 fark olur bence. Bunları siz ekletseniz daha uygun fiyata gelir ;). Bu arada Fabia Style paket kullanıyorum.

dizginci

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
5
3
595
Rapid Spaceback'te Monte Carlo donanımı mevcut. Açıkcası Fabia'ya spor koltuk-direksiyon , cam tavan , hız sabitleyici ekleyip Monte Carlo diye satacaklar . Rapid Spaceback'te bu pakete 9000 tl fark koymuşlar. Fabia'da en az 7000 fark olur bence. Bunları siz ekletseniz daha uygun fiyata gelir ;). Bu arada Fabia Style paket kullanıyorum.

teşekkür ederim kardeşim cevabın için...Fabianın direksiyonunun yumuşaklığından şikayetçi misin peki ?

dizginci

Asfalt Kurutucu
1 Eki 2016
5
3
595
Gayet kararında geldi direksiyon. Şehir içi yumuşaklık , yüksek hızda sertleşmesi gayet güzel bence.

Yüksek hızda sertleşiyorsa güzel. Ancak polonun direksiyonu gibi bir kaliteli his vermedi bana ikisinin de içine bindim. Seneler içinde boşlar gibi duruyo fabianın ki biraz... 2006 renault megane var bizde onun direksiyon da çok boş ve yumuşak zaman içinde mahvoldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım