OBD Data, Video

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Merhaba, OBDII Elm 27 ve Android cep telefonum var, telefonla video kayıt alıp, bazı bilgileri videoya gömmek istiyorum. İnternetten araştırdım sürekli olarak ücretli uygulamalar önermişler, belirli bir bütçeye ılımlı yaklaşıyorum ama kimse nasıl olduğunu anlatmamış, sadece şu bu program yapıyor yazılmış. Kullanmış olan varsa nasıl olduğunu anlatabilir mi? OBD adaptör yeterli mi? Başka bi cihaz gerekir mi? Yazılımı alıp olmuyormuş şu da bu da lazımmış demek istemiyorum.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Bunun gibi biseymi yapmak istiyorsun..
Ben 25 liraya dashcommand aldim. Arabanin suruş datalarini realtime kaydettim. Bilgisayar başinda scanxl programi ile oynatip ekrani capture ettim..
Arac kamerasi ile senkronlayip ust uste koydum. Render edince ortaya boyle video cikiyor. Ama 6 saat render montaj suruyor.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Aynen bu tarz bişey düşünüyorum tabi mümkünse ekrandaki veriler daha yalın daha görüntüye müsade edecek şekilde.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Harry's App ile bugün süreleri kayıt alacak şekilde bi çekim yaptım ama istediğim gibi motor bilgileri içermiyor. Biraz aceleye geldi, bir daha ki aya daha hazırlıklı olmayı planlıyorum sadece tur sürelerinden ziyade motor datası daha ilginç olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım