KAPALI öncelikle hepinizden çok küçüğüm 13 yaşındayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canpiyale

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
20
1
595
babam sedan almaya karar verdi ben de sıkı araştırmaya girdim ve şu 2 araba arasında. Kaldım seat toledo 1.6 tdi dsg ve wolkswagen jetta 1.4tsi comfortline dsg yani bilemiyorum octavia falan da var ama pek hoşuma gitmediler. Bir dipnotum şu olacak maks 90000 tl iyi günler dilerim.

canpiyale

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
20
1
595
bu arada babamın şu an arabası opel astra classic 3 2011 yani h kasa 1.6 easytronic enjoy plus yani bu da otomatik benzinli ort tüketim 6.4 lt

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Babalar sedancı olur. Benimkisi ile geçen yolda konuşuyoruz. Önümüzdeki Fluence var. "Bunlarda filo arabası heryerde var. Çok dandirik duruyor" dedim. " Sen önce altındakine bak. ne aldın böyle. konuşuyon öyle boş" demezmi. Sonucta baba işte. Zamanında Connect aldırmıştı. Köyden peynir , bal , et taşımak için. Biz bunla memelekte gidince pek bir şey getiremedik.

canpiyale

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
20
1
595
96.900' e Style donanım 1.6 Tdi Dsg 110' luk Octavia Combi var. Hem SW geniş geniş.
http://www.skoda.com.tr/models/new-octavia-combi/fiyatlistesi/

Olmaz diyorsanız Octavia var 1.6 Tdi Dsg Optimal donanım.
http://www.skoda.com.tr/models/new-octavia/fiyat-listeleri/

Bunları bir göster babana, birde gidip test sürüşü yapalım baba de bayiye gidip test sürüşü yapın.
çok teşekkürler benimle velet denilerek dalga geçileceğini düşündüm ama yanılmışım ocyatavia bakıcaz

Samed M.

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
1,347
3,278
3,770
24
Antalya
Marka
Hyundai
çok teşekkürler benimle velet denilerek dalga geçileceğini düşündüm ama yanılmışım ocyatavia bakıcaz
Seviyeni koruduğun sürece yaşın hiçbir önemi yok. Seviyeli bir kardeşimizsin, bozulmadığın sürece bu tür seviyeli bilgi paylaşım platformlarının sana katacağı faydanın haddi hesabı yok.

Araç konusunda hemen karar vermeyin 90 bin ciddi bir rakam. Test sürüşüne çıkın, sorun, yazın, araştırın pişman olmayın.

canpiyale

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
20
1
595
size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum aslında babam ın bütçesi 75 bin di ben de harcamalarımıza dikkat ederiz dedim ve 85 000 dedi ama 90000 5000 i de kumbaramdan hallederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım