KAPALI öncelikle hepinizden çok küçüğüm 13 yaşındayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

canpiyale

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
20
1
595
babam sedan almaya karar verdi ben de sıkı araştırmaya girdim ve şu 2 araba arasında. Kaldım seat toledo 1.6 tdi dsg ve wolkswagen jetta 1.4tsi comfortline dsg yani bilemiyorum octavia falan da var ama pek hoşuma gitmediler. Bir dipnotum şu olacak maks 90000 tl iyi günler dilerim.

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
Araba seçimi cok onemlidir. Arabayi overler alirsin. Sonra senin isteklerine cevap vermez satmak zorunda kalirsin.

Bir arkadasim piyasaya gore hareket etti. Alirsam satamam korkusuyla once poloya yoneldi. Sonra boş alma full al dedikleri icin krediyle dsg 1.2 turbo polo aldi.

Kendi beklentilerini hice saydi. Sonra 15000 km yol yapamadan 2 sene anca binebildi. Benzine para krediye maasi yetmedi. Kapida yatti. Arabayi satti. Satişta sikinti olmadi ama 2 senede arabayi istedigi gibi kullanamadi.

1.5 dci stepway dacia aldi. Şimde onlarca km yol yapiyor. En basindan dogru sekilde ihtiyaclarina gore hareket etseydi kredi yuku ve benzin derdi cekmezdi. Bir suru faiz odemezdi. Madem manual biliyorsun dsg ne gerek var. Hic kullanmadigin donanim paketlerinin otv kdv yukunude hesaplamadan neden alirsin. Madem maas belli kredi belli neden benzinli alirsin.

En basindan polo 1.2 tdi bluemotion alabiliyorken yanliş kararlari ve odedigi borclar onu ikinci el stepwaye düşürdü.

Araba risklidir. Planinizi ona gore yapip ona gore araba alin.

canpiyale

Asfalt Kurutucu
11 Eyl 2016
20
1
595
Araba seçimi cok onemlidir. Arabayi overler alirsin. Sonra senin isteklerine cevap vermez satmak zorunda kalirsin.

Bir arkadasim piyasaya gore hareket etti. Alirsam satamam korkusuyla once poloya yoneldi. Sonra boş alma full al dedikleri icin krediyle dsg 1.2 turbo polo aldi.

Kendi beklentilerini hice saydi. Sonra 15000 km yol yapamadan 2 sene anca binebildi. Benzine para krediye maasi yetmedi. Kapida yatti. Arabayi satti. Satişta sikinti olmadi ama 2 senede arabayi istedigi gibi kullanamadi.

1.5 dci stepway dacia aldi. Şimde onlarca km yol yapiyor. En basindan dogru sekilde ihtiyaclarina gore hareket etseydi kredi yuku ve benzin derdi cekmezdi. Bir suru faiz odemezdi. Madem manual biliyorsun dsg ne gerek var. Hic kullanmadigin donanim paketlerinin otv kdv yukunude hesaplamadan neden alirsin. Madem maas belli kredi belli neden benzinli alirsin.

En basindan polo 1.2 tdi bluemotion alabiliyorken yanliş kararlari ve odedigi borclar onu ikinci el stepwaye düşürdü.

Araba risklidir. Planinizi ona gore yapip ona gore araba alin.
o konuda sorun yok babam ın alacağımız araba 6. arabadı olacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım