ÖTV Düzenlemesi (Beyaz Eşyalardan ÖTV Kalktı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugünkü 3 şubat 2017 resmi gazetede yayınlanan kararla Bakanlar Kurulu beyaz eşya ötv oranı hakkında düzenleme yaptı. Klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, termosifon, elektrikli süpürge ve bazı küçük ev aletlerinden alınan özel tüketim vergisini yani ÖTV’ yi 30 Nisan 2017 tarihine kadar sıfırladı yani kaldırdı. Ayrıca konutta KDV düzenlemesi yapıldı.

Evlenmeyi düşünenler elini sıkı tutsun onlar için özellikle iyi olmuştur yani hiç yoktan iyidir bunda şükür :D

Detaylar: http://www.krediustasi.com/otv-kaldirilan-urunler/

Bu tip düzenlemeleri otomobiller için görmekte nasip olur İnşallah...

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,133
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Kayınbiraderim bu düzenlemeden günler önce beyaz eşyasına eşek yüküyle para sayıp askere gitti. Şu an bu uygulamadan habersiz "Ankara soğuğunda çamaşırhanede sıcacık takılıyom ehe" diye seviniyodur garibim. Türkiye çok eğlenceli ülke lan.

Ben de "neden nisan?" diye mal mal düşünürken birden 3 km öteden gelen BMW flaşı yiyerek aydınlanıp uyumam gerektiğini farkettim. Zira uyurken çok güzelim.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
foto-orayi-yikarlar-d.jpg

orayı yıkarlar :D

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Araçlarını 2.el satışa çıkaranlar direkt yeni araçla takasa girip sıfır araç alırlar tahminimce :)

Aynen abi şu an 2nci el piyasasındaki fiyatlar uçmuş halde bayaaa uçmuş halde ama sıfır ötvde devrim niteliğinde bi değişiklik olmasını beklemek hayalcilik olur, indirim desek he o olabilir belki :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım