KAPALI ÖTV indirimli aldığım fiyatlar sizce hangisi artıları ve eksileri

Mavibere

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2018
42
7
595
Superb 1.6 orta :135 otomatik

Superb 1.5. active:100 manuel

Passat 1.6 comfort:144

Passat 1.4 comfort:131

Golf 1.4 comfort:107

Golf 1.6 highline:123

3008 1.5 :139

3008 prime editions:149

Mondeo 1.5 söyle:120.5

Mondeo 1.5 titanyum:131
Bayilerden almış oldugum fiyatlar bunlar arkadaslar biraz abartı gibi geldi
Aklımda olan araçların fiyatları bunlar

Son düzenleme:

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,020
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
babamda 2017 5008 gt line var 1.6 bluehdi,
eğer araca 3 veya daha fazla kişi binecekse 5008 öneririrm,benim boyum 184,kendi rahat koltuk ayarımda arabayı ben kullanırken arkamda eniştem (202 cm) sorunsuzca 2-3 saatlik yolu gidebiliyor, dizlerini hafif açınca koltuğa da deymiyor,
eğer biz öyle binmeyeceğiz derseniz 3008 öneririm kesinlikle,
listenizdeki diğer araçların çoğu dsg yani çift kavrama, bu size sorun çıkaracaktır almanızı önermem,
EAT8 sorunsuz ve ömürlük bir şanzıman, daha kullanma fırsatım olmadı eat8 i ama, eat6 6.viteste 2bin devirde 126km/h yapıyor ve sürekli bu devriede giderseniz yakıt tüketimi 4 litre civarı(dağlık yollarda ve yüke bağlı olarak değişim gösterebilir).
ama size tavsiyem almışken 3008 in en dolusunu alın, FOCAL ses sistemi gerçekten çok iyi, kışın sert geçtiği bi yerde yaşıyorsanız da GRIP CONTROL opsiyonunu mutlaka alın,eğer imkanlarınız yetiyorsa da masajlı koltuk opsiyonunu da alın, konforlu olmasını istiyorsanız aracın 19'' jant lastik kombinasyonunu almayın sakın(zaten grip control alırsanız 18'' lik jant lastik kombinasyonu ile veriyorlar)
18 inch ile daha konforlu olacaktır araç. bizim araç 22.000km de daha bi sıkıntısını görmedik.

Yeni kasa 1.5 eat8 daha dün aradım

Mavibere

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2018
42
7
595
babamda 2017 5008 gt line var 1.6 bluehdi,
eğer araca 3 veya daha fazla kişi binecekse 5008 öneririrm,benim boyum 184,kendi rahat koltuk ayarımda arabayı ben kullanırken arkamda eniştem (202 cm) sorunsuzca 2-3 saatlik yolu gidebiliyor, dizlerini hafif açınca koltuğa da deymiyor,
eğer biz öyle binmeyeceğiz derseniz 3008 öneririm kesinlikle,
listenizdeki diğer araçların çoğu dsg yani çift kavrama, bu size sorun çıkaracaktır almanızı önermem,
EAT8 sorunsuz ve ömürlük bir şanzıman, daha kullanma fırsatım olmadı eat8 i ama, eat6 6.viteste 2bin devirde 126km/h yapıyor ve sürekli bu devriede giderseniz yakıt tüketimi 4 litre civarı(dağlık yollarda ve yüke bağlı olarak değişim gösterebilir).
ama size tavsiyem almışken 3008 in en dolusunu alın, FOCAL ses sistemi gerçekten çok iyi, kışın sert geçtiği bi yerde yaşıyorsanız da GRIP CONTROL opsiyonunu mutlaka alın,eğer imkanlarınız yetiyorsa da masajlı koltuk opsiyonunu da alın, konforlu olmasını istiyorsanız aracın 19'' jant lastik kombinasyonunu almayın sakın(zaten grip control alırsanız 18'' lik jant lastik kombinasyonu ile veriyorlar)
18 inch ile daha konforlu olacaktır araç. bizim araç 22.000km de daha bi sıkıntısını görmedik.
200 bin bandına takılıyor diğer paketler

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
O zaman size tavsiyem kesinlikle ya Superb ya 3008 en iyi bunlarda rahat edersiniz. Ben olsam da 3008 alırım çünkü 1.5 Eat8 kusursuz kombinasyon gibi dizel az yakacak motor güzel Fransızlar bu işi biliyor ve şanzıman da güzel gözüm kapalı 3008 alırdım ve o fiyatlarla da içim hiç acımazdı :) Superb i ise eğer amacınız kısa vade kullanıp 2.el de kar etmek ise diye yazdım bu amaçla da superb alınabilir fiyati güzel

Mavibere

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2018
42
7
595
O zaman size tavsiyem kesinlikle ya Superb ya 3008 en iyi bunlarda rahat edersiniz. Ben olsam da 3008 alırım çünkü 1.5 Eat8 kusursuz kombinasyon gibi dizel az yakacak motor güzel Fransızlar bu işi biliyor ve şanzıman da güzel gözüm kapalı 3008 alırdım ve o fiyatlarla da içim hiç acımazdı :) Superb i ise eğer amacınız kısa vade kullanıp 2.el de kar etmek ise diye yazdım bu amaçla da superb alınabilir fiyati güzel
3008 baya bi cezbedici geliyor ama 1.5 boş paketi o fiyatı söylediler İzmir bayi Afyon bayide prime editionsu 135 bin dedi yani bu kadar fark olurmu ya da bunlar ne koparırsamamı getırıyolar

MehmetP55

Profesör
3 Kas 2018
707
559
1,220
Açıkçası size şöyle diyeyim ÖTV indirimi ile alacağınız için şu piyasa da sizi para kazanılacak kişi olarak görüyorlar yoksa sizin aldığınız fiyatın 30.000 üstüne otv indirimi olmayan kişi alabiliyor aslında size daha da inebilirler yani bu durumun diğer sebebi de aracin henüz alınmaması olabilir yani biz ellerinde olan Aracı aldığımız için indirim alıyor olabiliriz
aslında 3008 in boşu da o kadar boş değil hocam düşünülür gibi :)
En boşunda ekran küçüktü herhalde bir üst paket yeterli ama yada ekran normalse dediğiniz gibi 3008 boşu bile iyi

Son düzenleme:

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,020
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
3008 ve 5008 de paketler arası farklar jant,dış krom detaylar,donanım,android auto,carplay, adaptif cruze,şerit takip. gibi şeyler farklı.
en boşunu alsanız bile dijital ekranlar en dolusundaki gibi var, içide hemen hemen aynı, boş paketlerde tavan rengi bej genelde,koltuklar kumaş, adaptif cruze yok,carplay ve android auto yok,17 inch jantlar...

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım