KAPALI Ötv muafiyetimiz var tavsiyelerinizie ihtiyacim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spersing

Düz Yol Gazcısı
21 Şub 2018
34
19
145
Babamin engelli raporu var 0 araba alacağiz otomatik vites olmak zorunda biz arabayi sadece şehir icindw kullaniyoruz ve 1 yilda ortalama 10 bin km nin altinda kullaniyoruz hb olur sedan suv olur hic farketmez az yaksin bakimi uygun olsun marka takintim da yoktur .

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Öncelikle 5 yıl kullanılacağı için uzun ömürlü seçeneklere yönelmek gerekir diye düşünüyorum. O yüzden çift kavramalı şanzıman kullanan bütün markaları kafamda eledim. Km'niz çok az olduğu için ilk başta önereceğim 6ay/10000km bakım aralıklı Mazda 3 seçeneğini eliyorum =) Bütçeniz hangisine yetiyorsa Peugeot 308 veya 3008 eat6 otm şanzımanlı versiyonlarına bakabilirsiniz. Toyota Corolla veya Auris'in benzinli otm. şanzımanlı versiyonlarını da düşünebilirsiniz.

spersing

Düz Yol Gazcısı
21 Şub 2018
34
19
145
Peki chr mantıkli bi secenek mi yuzde 60 otv barajini aştigi icin daha fazla indirim olucak 5 yil garantili hibrit motoru var arabanin kendiside 7 yil garanti var yani toyota kalitesi üzmez yakıt tüketimide olumlu yönleri şekil yerden yüksek birde elektrikli çalisma hissiyati kendini sevdiriyo on numara jant boyutları istediğimiz gibi bize fiyati 86.000 tl

Son düzenleme:

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Peki chr mantıkli bi secenek mi yuzde 60 otv barajini aştigi icin daha fazla indirim olucak 5 yil garantili hibrit motoru var arabanin kendiside 7 yil garanti var yani toyota kalitesi üzmez yakıt tüketimide olumlu yönleri şekil yerden yüksek birde elektrikli çalisma hissiyati kendini sevdiriyo on numara jant boyutları istediğimiz gibi bize fiyati 86.000 tl
Chr ile ilgili en doğru bilgiyi @DouglasAdams verebilir bence

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,131
1
3,131
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Ben kia niro alırdım sanırım. CHR'da çok iyi indirim olacaksa o da düşünülebilir. Ama benim aklıma bütçeyi görünce direk Niro geldi, çok beğendim ben o arabayı. Yakıt konusunda özellikle :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yılda 10 bin km'nin altında yapan birisi için hibrid, dizel ya da çok az yakan bir araç gereksinimine ne kadar ihtiyaç var ki ? 10 yıl kullansanız 100 bin km'yi belki göremezsiniz. Zaten yeni nesil arabaların çoğu da 10 yıl dayanmaz. En azından orasından burasından arıza vermeye başlar.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,898
2
24,175
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Çok iyi olur hemen irtibata geçeceğim
Öncelikle şimdiden hayırlı olsun.Geçen sene Nisan ayında aldık chr ı neredeyse 1 yıllık bir tecrübem var onunla.Benim arabam Dynamic paket şimşek mavisi üstü siyah lake boyalılardan otomatik multidrive-s (otomatik) bir araba. O zaman 95 e almıştım şuan fiyatları nedir bilmem.1,2 turbo var bende 6,5-7,5 litre 100 km de dolanıyorum. 10 bin bakımına 600 tl verdim. Başka da arızası osu busu olmadı çok şükür. 1,8 hibrit tavsiye etmem 30 bin km den fazla yapmıyorsanız.Mtv si ve alırken verdiğiniz çok fazla çünkü. Onun dışında sormak istedikleriniz varsa cevaplarım chr la ilgili.Ha bir de bagajı 300 litredir ama bir Focustan hatchbackten daha çok şey sığdırılır bayağı fonksiyonel bir 300 litredir korkmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım