KAPALI Ötv muafiyetli araba tercihi hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isakosay

Düz Yol Gazcısı
20 Eyl 2018
6
1
145
Merhabalar,

Engelli durumundan ötv muafiyetli araç almayi düsünüyorum. Sizin tercihiniz ne olurdu diye merak ediyorum.

Ben uzun zamandir skoda kodiaq i takip ediyorum. Fakat 2 ay önce en dolusunu alabiliyorken simdi kodiaq 1.4 dsg act ambition paketi engelli sinirina girebiliyor. Birde 5 yil sonra kolay satabilmek için Yeni A180d-A200 style düsünüyorum. Ayrica 5 yil sonrasi için simdi dizel mi benzinlimi bakmaliyim.

Engelli muafiyet arabanin hersey dahil fiyati 200bin tl yi geçmemesi gerekiyor.

Ceyaplar için simdiden tesekkür ederim.

Selamlar

ulas79

Profesör
8 Eyl 2016
433
724
1,695
45
Aydın /Kuşadası
Bir engelli olarak size tavsiyem Şubatı bekleyin çünkü bakanlar kurulunun değer arttırımı o zamana açıklanır ve 200 bin olan rakam daha iyi seviyelere gelir,böylece alınabilecek araç seçeneği daha çok artar.

isakosay

Düz Yol Gazcısı
20 Eyl 2018
6
1
145
Bu durumu detaylı değerlendirdim. Şuanda kurdan etkilenmemiş araçlar var ellerinde firmaların.
Şöyle bir durum var ellerinde 2 tane Skoda Kodiaq Ambition araç var. İkiside birbirinin aynısı olmasına rağmen 10 gün önce gelen arabayı 235 bin tlden inemiyorlar. Fakat 40 gün önce gelen arabayı 200 bin sınırına çekip fatura kesebiliyorlar. Dolayısıyla ocak ayını bekleyip yeni sınır belirlendiğini varsayarsam aynı arabayı daha pahalıya yeni sınırdan almış olacağım gibi görünüyor.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Merhabalar,

Engelli durumundan ötv muafiyetli araç almayi düsünüyorum. Sizin tercihiniz ne olurdu diye merak ediyorum.

Ben uzun zamandir skoda kodiaq i takip ediyorum. Fakat 2 ay önce en dolusunu alabiliyorken simdi kodiaq 1.4 dsg act ambition paketi engelli sinirina girebiliyor. Birde 5 yil sonra kolay satabilmek için Yeni A180d-A200 style düsünüyorum. Ayrica 5 yil sonrasi için simdi dizel mi benzinlimi bakmaliyim.

Engelli muafiyet arabanin hersey dahil fiyati 200bin tl yi geçmemesi gerekiyor.

Ceyaplar için simdiden tesekkür ederim.

Selamlar
Yakın zamanda bir yakınıma aldık a180d sınırı geçiyor ve alamadık a200 amgde alamadık hatta cam tavanlı a200 bile alamadık malum hepsi geçiyor 200k yı.Yoğunlukla şehiriçi kullanmınız varsa dizel öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım