KAPALI Ötv yasası mı, Normal ikinci el araba mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Abiler bir sorum olacak sizlere. Şimdi bizde bir symbol var, bir de otv indiriminden yararlanacagimiz bir arabamız var. Sembolü satsak otv indiriminden bir egea falan mi alsak? Düz vites olması önemli. Ne bakalım sizce sembol 30 32 milyar civarında ediyor su anki piyasada.
Ötv yasasindan yararlanmazsak da astra g 1.6 benzin lpg bakicam onun hakkında da fikirlerinizi bekliyorum.
Aradığımız şey hid. Direksiyon, klima. Kesinlikle deri koltuk olmayacak buralar çok sıcak çünkü. Performans beklentimiz yok az yaksın yeter.

ata34

Düz Yol Gazcısı
7 Tem 2018
7
16
145
Abiler bir sorum olacak sizlere. Şimdi bizde bir symbol var, bir de otv indiriminden yararlanacagimiz bir arabamız var. Sembolü satsak otv indiriminden bir egea falan mi alsak? Düz vites olması önemli. Ne bakalım sizce sembol 30 32 milyar civarında ediyor su anki piyasada.
Ötv yasasindan yararlanmazsak da astra g 1.6 benzin lpg bakicam onun hakkında da fikirlerinizi bekliyorum.
Aradığımız şey hid. Direksiyon, klima. Kesinlikle deri koltuk olmayacak buralar çok sıcak çünkü. Performans beklentimiz yok az yaksın yeter.
Egea kombinasyonu dizel manuel olacaksa egea almanızı öneririm... hem 0 km aracınız olacak hemde yakıt sistemi daha sorunsuz olmuş olacak. Tabi sağlamlık yönünden opel fiattan daha iyi fakat geri kalan her yönde fiat avantajlı oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım