Opel Astra Edition vs Megane Joy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LazDarovya

Elit Apaçi
21 Ara 2016
62
30
970
Merhaba arkadaşlar. Donanım ve performans özellikleri açısından hangisi daha ağır basmakta? İkisi de sedan ve en boş paketler. Astra'ya bayii den ekran takılabileceğini söylediler 2bin lira farkla. İkisinin de fiyat aralıkları aynı. Sizce hangisi?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,772
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Araçların hangisi daha iyidir pek fikrim yok açıkçası. Megane'a yeni olduğu için, Astra j'ye ise güzel bir yol tutuş - konfor ikilisine sahip olduğu için yakınım. Bu araçlar hakkında tecrübeli kişiler daha iyi cevap verecektir fakat benim yorum yazmamdaki tek sebep Astra j'ye 2 bin liraya takılan dokunmatik ekran ile ilgili. Eğer isteğiniz sadece görsellikse ve dokunmatik ekran da yok demeyeyim mantığındaysanız taktırabilirsiniz ama şunu bilin ki deneyimlediğim en kullanışsız ekranlardan biri. Focus'lar da ki dokunmatik ekranlar sürücüye uzak olduğu için eleştirilir ama ona şükredersiniz. Astra'da ki ekran hem çok küçük, hem çok dik, hem de çok uzak. Sırtınızı koltuktan ayırıp ekrana dokunduğunuzda bile dipte kalan yerlere basmak tam bir eziyet. Ben olsam o ekrana 2 bin lira para vermezdim.

LazDarovya

Elit Apaçi
21 Ara 2016
62
30
970
Belkide.. Ancak o kadar para verip 2018 model bir araca biniyorsam, 5-6” ekran yerine 99 model arabalardaki gibi turuncu küçük bir ekrana bakmak istemem.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,636
1
64,453
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Normalde tercihim astra olurdu ama megane daha güncel kasa ve tasarım olarak hoş. Alt yapı vs yorum yapamayacağım ancak iki boş arasında megane olur gibi. Tabi ekran mevzusu önemsizse

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
C4 ve 308 in sedanları doğu pazarında var aslında, Astra’nın da Avrupa piyasasında bir adı var. Böyle bir pazarı bırakacaklarını sanmam.
Belli de olmaz, casus fotoğraflar vardı astra k sedan için ama ne kadar doğru bilemiyorum. Evet avrupa pazarında tutulan bir araç ama zaten opelle sorunlular emisyonlar yüzünden, ekstra yatırım yaparlar mı bilinmez.

Patri

Profesör
22 Eyl 2016
258
440
1,395
j Edition bomboş bir araba. Arka kapılarda hoparlör bile yok. Sonradan takılacak çin malı ekran ve tarihi eser atmosferik motoruyla sizi 3 günde kendinden soğutur. Megane joy diyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım