Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zafer_Kizilates

Senkromeççi
26 Nis 2019
5
-3
60
26
Marka
Opel
Öncelikle Selamın Aleyküm Arkadaşlar.
Bende Opel Astra J Sedan Cosmo 2013 paket ful donanımlı falan araç var.
Bu araçta sevdiğim özelliklerden biri afl far sislemi ve uzun far sensörleri ve yağmur bunlar arıza verdi anlamadım oto yağmur sensörü açık yazıyor ama çalışmıyor.
En son araç içinde uzun yol için yatmış bulunmuştum camlar falan buğu falan işte acaba o yüzden mi bilemiyorum yaşayan varsa bilgi verirse sevirim.
İyi günler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Akünüz zayıflıyor olabilir. Birden çok arızanın genelde temel sebebi akü voltajındaki zayıflık olur. Umarım sebep budur. Çünkü diğer ihtimal kötü, gem modülü veya beyin arızası çıkarsa -ki bu sorunları kroniktir- hem teşhisi çok zor, hem de onarımı masraflı.

yasikevicyus

Düz Yol Gazcısı
25 Kas 2018
10
16
145
Silecek için sağ silecek kolu üzerinde ileri geri çevirelecek bir hassasiyet ayarı var.Ona bir bakı verin.Minimum ayarda olabilir.Uzun var asistanı için ise dikiz aynasının alt kapağının camla birleşim yerinde afl kamerasının alanı var oranın temiz olduğundan emin olun.Akü zayıf olduğunda akü tasarruf modu etkin şeklinde bir uyarı verir.Her ihtimale karşı aküyüde kontrol edin.

Zafer_Kizilates

Senkromeççi
26 Nis 2019
5
-3
60
26
Marka
Opel
Akünüz zayıflıyor olabilir. Birden çok arızanın genelde temel sebebi akü voltajındaki zayıflık olur. Umarım sebep budur. Çünkü diğer ihtimal kötü, gem modülü veya beyin arızası çıkarsa -ki bu sorunları kroniktir- hem teşhisi çok zor, hem de onarımı masraflı.
Akü yeni büyük ihtimal iç de sistemde sensörde teşekkürler...

Zafer_Kizilates

Senkromeççi
26 Nis 2019
5
-3
60
26
Marka
Opel
Silecek için sağ silecek kolu üzerinde ileri geri çevirelecek bir hassasiyet ayarı var.Ona bir bakı verin.Minimum ayarda olabilir.Uzun var asistanı için ise dikiz aynasının alt kapağının camla birleşim yerinde afl kamerasının alanı var oranın temiz olduğundan emin olun.Akü zayıf olduğunda akü tasarruf modu etkin şeklinde bir uyarı verir.Her ihtimale karşı aküyüde kontrol edin.
Bunları zaten biliyoruz heralded e yinede teşekkür ederim saolun sorun sensörlerde iyi günler

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bunları zaten biliyoruz heralded e yinede teşekkür ederim saolun sorun sensörlerde iyi günler
sorunun çözümünü biliyor olmanız mutluluk verici hocam, umarım farklı bir şey çıkmaz da sizin dediğiniz gibidir. Aksi durumda biz yine buralarda olacağız.

siz yine de akünüze bi baktırın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım