KAPALI Opel Astra satılıp ne alınmalı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Esco
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Esco

Davidphomi
Elit Apaçi
200
39
Marka
Suzuki
Arkadaşlar 1.3 dizel sport paket 2013 model astramı satmayı düşünüyorum. Araçı hasarlı alıp yaptırmıştık çok büyük bi hasar değildi zaten 65-70 arasına satarım gibime geliyor.Yakıt benim için önemli ancak artık benzin/lpg'li araç kullanmak istiyorum benzinli araç bi kere kullandım çok keyif aldım dizel istemiyorum.
Genç kesime hitap edicek yakışıklı bu fiyat civarların da benzinli lpgli araç var mı önerebileceğiniz? bmw falan var çok güzel kasalar ama pederi ikna edemem parçası çok pahalı diye malesef.

bugün bi galeri lancer takas teklif etti üste 12 veriyim diyor 2011 model arac hafif modifiyeli cok hoşuma gitti otomatik 80bin km de ancak agır hasar kayıtlı

Arkadaşlar bu konuda bilgili olanlar yardımcı olabilir mi ilan no bu 695980174 üste 12 vereyim diyor ne diyorsunuz agır hasarlı olmasa cok güzel olcaktı ancak agır hasar kayıtlı

a3 ler gitmiyo diyolar benzinliler için abi bide sen mesaj atcaktın noldu ya :)

attım hatta instagram hesabımla birlikte telefon numaramı bile gönderdim bi kontrol et mesaj kutunu :D

benim 1.6 benzinli otomatik tüplü astra ile 1.6 benzinli otomatik tüplü çokta farklı olmaz gidiş konusunda ya :D

Megane :) 1.6 hem lpgyi bayıla bayıla kullanan bir motor :) yada 1.6 egea :)
1.6 egeadan kasıt benzinliyse ilginç bir motor kendisi. Brezilyan üretimiymiş ethanolle falan çalışabiliyomuş sağlıklı. Tüpçüler lpg için üretilen motor diyolar çok uyumlu lpg ye hiç sorun yaşayan yok.

Multijetse zaten tartışmaya kapalı :D

Egea ile ilgilenilirse yardımcı olabilirim ama lancer falan bakan birisi pek düşünmez herhalde

1.6 egeadan kasıt benzinliyse ilginç bir motor kendisi. Brezilyan üretimiymiş ethanolle falan çalışabiliyomuş sağlıklı. Tüpçüler lpg için üretilen motor diyolar çok uyumlu lpg ye hiç sorun yaşayan yok.

Multijetse zaten tartışmaya kapalı :D

Egea ile ilgilenilirse yardımcı olabilirim ama lancer falan bakan birisi pek düşünmez herhalde

Elbette 1.6 benzinli :D çok güzel bir motor , renault ile 1.6 tepişir :D

688491036 Bu ilana bakar mısınız arkadaş üste 10 veririm diyo 12ye ikna edersem düşünicem, arac çok güzel ancak km çok daha önce bu km de focus kullanmıştım bi sıkıntı olmamıştı ne dersiniz?

km çok değil yahu bu araç dizel uzun uzun yollar yapmak için tasarlanmış araçlar :) Volvo her türlü gideri var ve çok rahat araçlar rengini beğendiyseniz arabada güzel bakılmış bir araçsa neden olmasın ? :)

Hocam ilanda attığınız Volvo S40 aracının motoru, şanzımanı ve altyapısı tamamen o yıllardaki Ford Focus ile aynı. aracın kozmetik parçalarının dışında parça problemi yaşamazsınız diye düşünüyorum. Ford'da neyse o yani. Aynı araç bir tanıdığımda var, 2008 model hiçbir sorun yaşamadı kendisi. Bana kalırsa o aracın tek eksisi var o da 2.el piyasasının hareketsiz oluşu. Bu senin için problem değilse Volvo'yu deneyebilirsin, pişman olmazsın. Aracın dinamikleri Ford Focus'a çok benziyor. Focus'tan farkı içerideki malzeme kalitesi, daha sessiz ve nispeten daha konforlu oluşu.

Son düzenleme: