Opel Corsa B GLS

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,061
3
15,315
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Genel sohbete taşıdım, garaj bölümünde genellikle aracımızı da mutlaka detaylı tanıtıyoruz, bu sadece video olduğu için aldım bilgini olsun :)

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
"bazı" teknikleri deneyip öğrenmek için aldığım nam-ı diğer shitbox'ım

kendisiyle uzunca bi yolun ardından kaybolup çektiğim videom;
İzlerken çok zevk aldım, sattığım Clio I ile yaptıklarım aklıma geldi hüzünlendim.Beni bir kenara bırakırsak shitbox’ınız oldukça güzel, uzun virajlarda yol tutuşu iyi ve oynamaya müsait fakat dar u virajlarda handbrake turn öneririm, araç kafasına yığılıp kalmasındansa hızlı bir şekilde dönebilirsiniz.Bu arada direksiyonunuzu başarılı buldum, kazasız belasız sürüşlere :)

Ecotec 90 ps olanı değil mi?

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,849
26,158
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Videonuzu keyifle izledim. Bir de sorum olacak

Şu aynadaki ufak kör nokta aynasından memnun musunuz? Benim aracın aynası pek geniş göstermiyor da aynanın nerdeyse çeyreğini kapatıp onlardan taksam faydası olur mu yoksa iptal ettiğim kısmın zararıyla mı kalırım merak ediyorum

Son düzenleme:

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Videonuzu keyifle izledim. Bir de sorum olacak

Şu aynadaki ufak kör nokta aynasından memnun musunuz? Benim aracın aynası pek geniş göstermiyor da aynanın nerdeyse çeyreğini kapatıp onlardan taksam faydası olur mu yoksa iptal ettiğim kısmın zararıyla mı kalırım merak ediyorum
Benim aynalarımın ayarı tutmuyo ve yapıştırsam da çok küçük, ben mecburen taktım.
15 liraydı sanırım deneyebilirsinşz, özellikle lastiği görmek konusunda inanılmaz işe yarar.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
İzlerken çok zevk aldım, sattığım Clio I ile yaptıklarım aklıma geldi hüzünlendim.Beni bir kenara bırakırsak shitbox’ınız oldukça güzel, uzun virajlarda yol tutuşu iyi ve oynamaya müsait fakat dar u virajlarda handbrake turn öneririm, araç kafasına yığılıp kalmasındansa hızlı bir şekilde dönebilirsiniz.Bu arada direksiyonunuzu başarılı buldum, kazasız belasız sürüşlere :)

Ecotec 90 ps olanı değil mi?
Hocam övgüleriniz için teşekkür ederim.
Evet 90hp olan ama 300k olmak üzere, ne kadarı yaşıyo bilinmez 😂

Bide el freni teli koptu ya, öyle yapıyodum normalde de şuan olmuyo.

• Haha
Tepkiler: Mt.Akina

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,849
26,158
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Benim aynalarımın ayarı tutmuyo ve yapıştırsam da çok küçük, ben mecburen taktım.
15 liraydı sanırım deneyebilirsinşz, özellikle lastiği görmek konusunda inanılmaz işe yarar.
Ben de ne yapsam ideal ayarı bulamadım sonradan ayna kestirip yapıldığı için de görüş açısı bayağı dar. Geri sökmesi kolay mı alıp deneyeyim

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,061
3
15,315
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Konuyu taşıdım da videoyu pas geçmedim, izlerken baya zevk aldım dikkatli keyifli sürüşler :)

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Ben de ne yapsam ideal ayarı bulamadım sonradan ayna kestirip yapıldığı için de görüş açısı bayağı dar. Geri sökmesi kolay mı alıp deneyeyim
Kolay ya, şu yumuşak kağıt gibi bi yapıştırıcı bant var ya ondan var onunla yapışıyo, çekersen gelir. Max sıcak su dökersin yumuşar.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım