Oto gaza zam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
100 km'si soğuk motorla şehir içi olmak üzere 530 km yol yaptım. Hiç bir şekilde de yavaş gidicem diye kendimi kasmadım, 1-2 defa yolu bulunca 160-170'i de gördüm. Toplamda da 120 liralık mazot aldım. Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar yüzünden psikolojik olarak yüksek tüketim gibi düşünüyorum ama kullanım tarzıma baktığımda, az yaksın diye kendimi kasmadığım düşünüldüğünde ben hala dizelden aşırı memnunum. Benzin ve dizelin litre fiyatı eşit olsa bile yine de hala çok avantajlı dizel.

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Diyeli bende artık iyi görmüyorum düşük hacimli turbo motor yada hibrit favorim

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
100 km'si soğuk motorla şehir içi olmak üzere 530 km yol yaptım. Hiç bir şekilde de yavaş gidicem diye kendimi kasmadım, 1-2 defa yolu bulunca 160-170'i de gördüm. Toplamda da 120 liralık mazot aldım. Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar yüzünden psikolojik olarak yüksek tüketim gibi düşünüyorum ama kullanım tarzıma baktığımda, az yaksın diye kendimi kasmadığım düşünüldüğünde ben hala dizelden aşırı memnunum. Benzin ve dizelin litre fiyatı eşit olsa bile yine de hala çok avantajlı dizel.

Abi senin araba gibi yüksek model arabalarda eyvallah ama 10 yaş üstü arabalarda ıııhh dizel alınmaz abi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi senin araba gibi yüksek model arabalarda eyvallah ama 10 yaş üstü arabalarda ıııhh dizel alınmaz abi
100 bin km'den sonra dizel araç zaten almam. Onu da geçtim, sıfır araçlarda dizel yine almam. Bu iki kombinasyonda dizel araba ciddi masraflı bir hal alıyor. Ben, bu peş peşe gelen zam furyasından evvel bunun olabileceğini düşünüp 75'e benim aracı bağladım. Ben aldıktan 1 hafta sonra aynı aracım 81 lira oldu, o günden sonra da hiç düşmeden 100 bin liraya kadar uçtu fiyatı.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
zam değildir o iyi bakın

evet ben bi daha baktım, zamcık bu

100 bin km'den sonra dizel araç zaten almam. Onu da geçtim, sıfır araçlarda dizel yine almam. Bu iki kombinasyonda dizel araba ciddi masraflı bir hal alıyor. Ben, bu peş peşe gelen zam furyasından evvel bunun olabileceğini düşünüp 75'e benim aracı bağladım. Ben aldıktan 1 hafta sonra aynı aracım 81 lira oldu, o günden sonra da hiç düşmeden 100 bin liraya kadar uçtu fiyatı.

insan gerçekten hayret ediyor :(

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
yakın bi süreçte 100 liranın altında araba kalmayacak bu gidişle....
Aynen öyle. Bundan sonra dolu ve dizel bir araç istersem b segment alırım, c segment istersem de orta donanım 1.2 veya 1.0 benzinli bir araç alırım. Daha üst fiyatlara çıkacaksam da ikinci el sıfır gibi d segment araçlara bakarım. 100 bin lira gibi paraları artık sıfır araca vermem. İkinci el temiz d segment kovalarım.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Aynen öyle. Bundan sonra dolu ve dizel bir araç istersem b segment alırım, c segment istersem de orta donanım 1.2 veya 1.0 benzinli bir araç alırım. Daha üst fiyatlara çıkacaksam da ikinci el sıfır gibi d segment araçlara bakarım. 100 bin lira gibi paraları artık sıfır araca vermem. İkinci el temiz d segment kovalarım.

valla abi denizlide 110 120 bin liralara 1+ 0 1+1 yerine göre stüdyo tipli apart daireler satılıyor, bi daire parasını bi arabaya veremem ben de ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım