Oto Parfüm

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Merhaba arkadaşlar.
Forumda daha önce konuşulmuştu ama ayrı başlık açmak istedim.

Sorum oto Parfüm oto kokusu araç parfümü adına ne deniyorsa artık önerilerinizi bekliyorum 😁

Ben ağır kokular seviyorum

Würthün kokularını alıyordum ama artık burnum alışmış olacak ki kokusunu duyamıyorum 😁

Kendi kullandığınızı da yazabilirsiniz

Teşekkürler şimdiden herkese

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,199
45,789
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bargello odunsu kullanıyorum ben çok memnunum. Binen onca kişiden sadece tek bir kişi beğenmedi. Diğer herkes kokusuna bayıldı diyebilirim.
Odunsu.jpg

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Glade sabah tazeliği kullanıyorum ben :D oda kokusudur kendiler :D

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Biz yazabiliyor muyuz bu konuya sormadım ama kusura bakma müdür şimdiden. :)

Altta fotoğrafını eklediğim kokuyu vermişti bir özel servis hoşuma gidiyordu, şimdiki araca alacağım ama yetkilide bulamadım. Nereden bulabiliriz bilen var mı? @DouglasAdams

Ekli dosyalar

• t.jpg
    t.jpg
    181.6 KB · Görüntüleme: 0

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,914
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota

Altta fotoğrafını eklediğim kokuyu vermişti bir özel servis hoşuma gidiyordu, şimdiki araca alacağım ama yetkilide bulamadım. Nereden bulabiliriz bilen var mı? @DouglasAdams
Adı Toyota kokusu kişnişli bişey.Tüm yetkili servislerinde satılıyor.Zamanında anketle seçmişlerdi bu kokuyu.Satın alabilirsin panpa

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,179
5,720
Ankara
Marka
Skoda
ayıptır söylemesi sıfır kokumuz var şuan için :D Görmemişlik seansımızın sonuna geldiğimize göre;

Bargello odunsu ve bargellonun başka bi kokusunu değişikli kullanıyoduk ama hatırlayamadım. Bulursam güncellerim

Son düzenleme:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,693
2
9,626
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

Kaptan ben dobloda kullanıyordum bunu kış vakti , insanı gebertir direkt havalandırma suratınıza gelecekse :D ben 2 tane kullanıyordum araçtaki herkesi öldüresiye kokuya boğuyordu :D sonra çıkardım attım bagaja bagaj ölümüne kokuyordu :D @alfhonso aradığın kesinlikle bu olabilir :D geberene kadar kokuyu hissedersin , belki alerjik sebeplerin ortaya çıkabilir bile :D

Bilal

Panpa
7 Eki 2016
698
1,396
2,520
İstanbul
Merhaba arkadaşlar.
Forumda daha önce konuşulmuştu ama ayrı başlık açmak istedim.

Sorum oto Parfüm oto kokusu araç parfümü adına ne deniyorsa artık önerilerinizi bekliyorum 😁

Ben ağır kokular seviyorum

Würthün kokularını alıyordum ama artık burnum alışmış olacak ki kokusunu duyamıyorum 😁

Kendi kullandığınızı da yazabilirsiniz

Teşekkürler şimdiden herkese
Würthün kokuları çok hoştur,etkileyicidir ama gel gelelim konu kalıcılık olunca sınıfta kalır. 3-4 kutu yeşil würth bitirdim en fazla 4 saat etkisini sürdüğünü gördüm onda da kutunun çeyreğini püskürtmüştüm.
Çok yakın tarihte detay forumda benzer bir konu açıldı herkes bargello odunsunun piyasanın en iyi malı olduğu konusunda karar kıldı. Yakın zamanda bende alıp test edicem, öneririm

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Kaptan ben dobloda kullanıyordum bunu kış vakti , insanı gebertir direkt havalandırma suratınıza gelecekse :D ben 2 tane kullanıyordum araçtaki herkesi öldüresiye kokuya boğuyordu :D sonra çıkardım attım bagaja bagaj ölümüne kokuyordu :D @alfhonso aradığın kesinlikle bu olabilir :D geberene kadar kokuyu hissedersin , belki alerjik sebeplerin ortaya çıkabilir bile :D
Ayni seyleri yasadim :D

• Haha
Tepkiler: S.Asil

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Würthün kokuları çok hoştur,etkileyicidir ama gel gelelim konu kalıcılık olunca sınıfta kalır. 3-4 kutu yeşil würth bitirdim en fazla 4 saat etkisini sürdüğünü gördüm onda da kutunun çeyreğini püskürtmüştüm.
Çok yakın tarihte detay forumda benzer bir konu açıldı herkes bargello odunsunun piyasanın en iyi malı olduğu konusunda karar kıldı. Yakın zamanda bende alıp test edicem, öneririm

würth kokuları için yorumuna altına imzamı atarım, ben harbiden kendi kullandığım parfümde de arabada da ağır kokular seviyorum. Tabi ki kalıcı, würth'ün kırmızısını ve mavisini kullandım, çok güzeldi ama kalıcılık sıfır sıfır sıfır

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

biz yazabiliyor muyuz bu konuya nedir ya :D anlamadım o detayı herkes yazabilir yani o niye ki :D

fksarall

Panpa
8 Eyl 2016
1,548
3,367
3,770
Ankara
Marka
BMW
Würth kullanıyorum ben, haftada bir ayak diplerine, pedalların oradaki halılara falan sıkıp 4-5 dakika iç sirkülasyon yaptırıyorum, koku hem halıda kalmış oluyor hem polen filtresinde, klimayı açınca da etkisi oluyor. 2-3 günde bir de arabanın içine sıkıyorum az buz.

Benim aynada sallanan şeylere karşı bi gıcıklığım var, çok sinir oluyorum :D

ShadoWalkn

Panpa
27 Eyl 2016
1,423
2,430
2,570
İstanbul
Yerli, yabancı birçok koku denedim.

Dünyanın en kaliteli, uzun süre (6 ay) etkisini kaybetmeyen, çok düşük oranda benzen içeren tek koku markası Millefiori Milano'dur.

Bu İtalyan markası sadece otomobil kokusu değil, oda kokuları ve koku yayan ufak kürelerde satmaktadır.

Mağazaları dünyada sadece İtalya sınırları içerisinde vardır. Yurtdışı alışveriş sitelerinde de başka ülkelere gönderimi yapılmıyor.

İtalya'ya giden arkadaş, eş, dost, akraba oldukça aldırırım. Benim otomobilime aldığım modelleri sadece 8 €. Özellikle wood vanillia kokusu beni benden almaktadır.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Bakınmak isteyenler olursa: www.millefiorimilano.it

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Klasik Amerikan Bayraklı olan vanilyalı olanı kullanıyorum. Binen herkeste beğeniyor. Ayda 1 almakta fayda var 10tl bir süre sonra arabaya siniyor zaten.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım