Oto Parfüm

OguzhanC

Profesör
Stage 1
Beğeni Puanı
651
Marka
Renault
Salıyor, öyle ki yedeğini babam işyerinde masasının kenarına taktı orada bile kokuyor.ancak arabada hava gelirken biraz daha etkili oluyor.

H

hilmiaksu05

Ziyaretçi
açık parfümcülerde çok güzel araba kokuları oluyor deneyip alabilirsiniz

mazda323hb

Asfalt Kurutucu
Beğeni Puanı
66
Bu zamana kadar aldığım parfümlerin hemen hepsi cabucak bitti. Bende daha fazla para dokkmemek icin kendi kulllandığım parfümü haftasa bir kez olmak üzere, aracın havalandırma izgaralarina sıkıyorum, sonra aracin havalandirmasini açıp iç sirkülasyonu da aktif edip kapılar camlar kapalı 5 dk boyunca bırakıyorum.

Sonuç gayet kalıcı, koku guzel,totalde daha ekonomik, tavsiye ederim.

FuckTheFuelEconomy

Profesör
Stage 1
Beğeni Puanı
685
Marka
Volvo

Ekli dosyalar

umitoz

Ümit Öz
Taklacı Güvercin
Beğeni Puanı
31
Marka
Honda
Arkadaşlar sağolsun o kadar övdüler ki Bargello odunsu'yu sayfayı kapatmadan sekme açıp sipariş ettim 😊

Toprak38

Toprak
Foforitçi
Beğeni Puanı
7,744
Marka
Skoda
Arkadaşlar sağolsun o kadar övdüler ki Bargello odunsu'yu sayfayı kapatmadan sekme açıp sipariş ettim 😊
Çok güzel ama bana biraz ağır geldi. Araba biraz büyükse iyi oluyo da ufak arabada baş ağrıtıyo

Munferit

Murat
Panpa
Stage 1
Beğeni Puanı
3,247
Marka
Renault
Aynı gaza bende geldim. 2 gün sonra söküp attım :D Koku mevzusu inanılmaz göreceli. Çok ağır gelmişti banada.
Würth'ün prestige sprey kokusu hoşuma gidiyor benimde.

Son düzenleme:

Ugur

Panpa
Stage 1
Beğeni Puanı
4,154
Marka
Skoda
Bargellonun sakızlısını aldım, 3 Hafta oldu, bitmeye yakın şu an. Bayağı güzel ve kalıcı, parasını hakediyor. Arabaya binen herkes kokusunu çok sevdi.

S.Asil

Panpa
Beğeni Puanı
2,545
Marka
Opel
Ağam örnek fotoğrafları alalım lütfen kullanıcı arkadaşlar abiler :D

msansertekin

Panpa
Stage 1
Beğeni Puanı
1,776
Marka
Opel
Araç kokusu benim havalandırma ızgarasına uymuyordu. Dik pozisyonda bıraktım, ikinci kademede. Bir gün sonra hiçbir şey yoktu. Bir hata yapıp ters bıraktım 10 dakikalığına.... Bilin bakalım kimin bardaklığının zeminine aktı.. :) Şu an her şey normal ama.

Ugur

Panpa
Stage 1
Beğeni Puanı
4,154
Marka
Skoda
Bargellonun sakızlısını aldım, 3 Hafta oldu, bitmeye yakın şu an. Bayağı güzel ve kalıcı, parasını hakediyor. Arabaya binen herkes kokusunu çok sevdi.
Benimki aha bu, fiyatı için de