Oto Parfüm

palankeda

Düz Yol Gazcısı
22 Haz 2019
11
10
145
34
Marka
Fiat
Bir dönem oto parfümü yapan bir işletmede çalışmıştım. Öncelikle parfümlerin büyük bir kısmının çok ağır kokular içerdiğini ve yoğun kimyasallar barındırdığını söyleyebilirim. Bunun yerine ben bimde yada a101de satılan kumaş kokularını öneriyorum. Aracınızda bunlardan bulundurursanız hem daha kalıcı olur hem de daha sağlıklı. Zira o ağır kokularla o dar alanda devamlı temas etmek istemezdim.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,642
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
aynen, little trees'in kalıcılığından çok emin değilim ama bargelloyu arada çalkalamak ters çevirmek suretiylennn kullanınca iyi oluyor :D

Ben aynaya koku asmayı severim fakat bazen hoşuma gitmiyor , özellikle eşim fotoğraf çekerken rahatsız oluyor :) o yüzden ben buna devam ediyorum şimdilik :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

sleepingawake

Asfalt Kurutucu
22 Nis 2019
58
44
520
Marka
Honda
Little trees, new car scent 3 haftadır kullanıyorum, daha çok az çıkarttım naylonundan, uzun süre dayanacak gibi. Yeni araba kokusuna pek benzemese de kimyasal gibi durmuyor öneririm.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Koku çeşitleri konusunda kararsızım. Abimin araçlarında bargello kullanırken kendi arabama koyunca artık iç hacim küçüklüğünden midir bilmem nefes alamaz oldum. Jest diye ucuz bi marka buldum, bi hafta kadar sonra sıvısı kapkara oluyo koku falan kalmıyo. Little trees kağıt koku almayı düşünüyorum, nefesimi kesmeyecek kadar vanilya kokularını severim. Bu kağıt kokulardan alsam kaç gün-hafta etkisi devam eder? Bi parça pahalı çünkü benim için, bi tanesinin en azından 3-4 hafta gitmesini bekleyeceğim :D

Ya da böyle 2 günde bir falan sıkacağım sprey koku öneriniz var ise onları da düşünürüm. Würth konuşulmuş ama sürekli sıkınca bile hissedilmiyor denmiş pek emin olamadım. Arabam biraz eski olduğu için güneşte iğrenç bi yanık plastik kokusu, ara ara çiğ lpg-benzin kokusunu bastırmam gerekiyor. Sanki sprey daha makul olur gibi düşündüm. Önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Koku çeşitleri konusunda kararsızım. Abimin araçlarında bargello kullanırken kendi arabama koyunca artık iç hacim küçüklüğünden midir bilmem nefes alamaz oldum. Jest diye ucuz bi marka buldum, bi hafta kadar sonra sıvısı kapkara oluyo koku falan kalmıyo. Little trees kağıt koku almayı düşünüyorum, nefesimi kesmeyecek kadar vanilya kokularını severim. Bu kağıt kokulardan alsam kaç gün-hafta etkisi devam eder? Bi parça pahalı çünkü benim için, bi tanesinin en azından 3-4 hafta gitmesini bekleyeceğim :D

Ya da böyle 2 günde bir falan sıkacağım sprey koku öneriniz var ise onları da düşünürüm. Würth konuşulmuş ama sürekli sıkınca bile hissedilmiyor denmiş pek emin olamadım. Arabam biraz eski olduğu için güneşte iğrenç bi yanık plastik kokusu, ara ara çiğ lpg-benzin kokusunu bastırmam gerekiyor. Sanki sprey daha makul olur gibi düşündüm. Önerilerinizi bekliyorum
Eskiden liittle trees olan vanilyalılar 1 ay kadar giderdi buram buram kokardı. Şimdi aldıklarım 1 hafta bile gitmiyor hemen bitiyor eski kalitesi yok. Mudo da be in a good mood black musk olanı çok öneriyolar ona bakıcam. Link bırakıyorum. https://www.hepsiburada.com/be-in-a...MInP2u-9CI5AIVgp3VCh1IdABKEAYYASABEgJbNfD_BwE Farklı kokularıda mevcut kendi mağazasında 20 tl gibi bi fiyatı var

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Eskiden liittle trees olan vanilyalılar 1 ay kadar giderdi buram buram kokardı. Şimdi aldıklarım 1 hafta bile gitmiyor hemen bitiyor eski kalitesi yok. Mudo da be in a good mood black musk olanı çok öneriyolar ona bakıcam. Link bırakıyorum. https://www.hepsiburada.com/be-in-a...MInP2u-9CI5AIVgp3VCh1IdABKEAYYASABEgJbNfD_BwE Farklı kokularıda mevcut kendi mağazasında 20 tl gibi bi fiyatı var
Yorumlardan vs. Gördüğüm kadarıyla arkadan esinti gerekiyor galiba koku için. Bende klima yok malesef ızgaraya assam yne de koku yayar mı?

chesteren

Profesör
19 Eyl 2016
125
247
1,385
Elazığ
Marka
Toyota
Güzel konuymuş..

Genel tavsiye bargello odunsuyu merak ettim, en kısa zamanda alıp kullanacağım. :)

Arabama bakmayı sevdiğimden, ne zaman yapı marketlere falan girsem alırım birşeyler. Çok araç kokusu denedim fakat nadiren bunlardan memnun kaldım.

Deneyimlediğim kokular arasından sizlere Areon Jel araç kokularını tavsiye ederim. Bulmak biraz zor olabiliyor jel olanlarını ama aradığınıza değecektir. Uzun ömürlü, gerçekten kalıcı ve güzel kokulu parfümler. Ben kapağını açıp kapı içi cebe bırakırım bunlardan bir tane, tahminen 6-7 ayda biter fakat arabaya siner kokusu. Kapınızı her açışınızda bu koku çarpar size ve karakteristik koku katar artık araca, çok bağdaşır. Haliyle sizi de mutlu eder kokuyu sevdiyseniz..

Ben özellikle limonlusunu çok severim, bu son aracım hariç hepsinde kullanmıştım. Anti-smoke olanı vardı pembe renkli, onu da kullanmıştım fakat limonlusu kadar güzel değildi kokusu.. Yine Areon jel farklı kokular da vardır fakat onların kokusunu bilmediğimden yorumda bulunamıyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Little trees çabuk bitiyor, bargello güzel ama Bi yerden sonra burnum alıştı sanırım koku almaz oldum. Würth aynı şekilde alışıyorsun... Arayışlara denemeler devam edeceğim

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Little trees çabuk bitiyor, bargello güzel ama Bi yerden sonra burnum alıştı sanırım koku almaz oldum. Würth aynı şekilde alışıyorsun... Arayışlara denemeler devam edeceğim
Bargelloyu haftada bir bindiğim arabada çok severken her gün bindiğim arabada nefret ettim iyice :D konu başlarında ben de öneririm demiştm ama şuan kesinlikle tavsiye etmem özellikle odunsu yu

FocusMonster

Profesör
Beta Programı
9 Ara 2018
701
864
1,770
Bir süredir Ritm Vanilya kullanıyorum. Dikiz aynasına asılan türden. A101’de satılıyor. Kokusu hoş ama çabuk bitiyor. Kokusunu yeni araba kokusuna benzetiyorum biraz. :)

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
Yıkamacı ne takarsa o duruyor, bitince söküp atıyorum.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Bir süredir Ritm Vanilya kullanıyorum. Dikiz aynasına asılan türden. A101’de satılıyor. Kokusu hoş ama çabuk bitiyor. Kokusunu yeni araba kokusuna benzetiyorum biraz. :)

Bende bu üründen aldım ancak başta aşırı ağır geldi ve 1 hafta geçmeden ürün de kokusu da bitti maalesef

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Son 3 arabada febreze kullanıyorum. Ara ara farklı arayışlara girsem de henüz febreze kadar iyi dayananını ve kokusu kalıcı olanını bulamadım.(Bargello'yu aradım bulamadım merak ediyorum bu yüzden o hariç) Araca bindiğinizde ferah bir hava oluyor. Arkasındaki ayar çubuğu ile yoğunluğu ayarlayabiliyorsunuz. Ben en kısıkta kullanıyorum buna rağmen havalandırma çalıştığında fazla yoğun olabiliyor.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Son 3 arabada febreze kullanıyorum. Ara ara farklı arayışlara girsem de henüz febreze kadar iyi dayananını ve kokusu kalıcı olanını bulamadım.(Bargello'yu aradım bulamadım merak ediyorum bu yüzden o hariç) Araca bindiğinizde ferah bir hava oluyor. Arkasındaki ayar çubuğu ile yoğunluğu ayarlayabiliyorsunuz. Ben en kısıkta kullanıyorum buna rağmen havalandırma çalıştığında fazla yoğun olabiliyor.
Benim klimasız arabaya taksam hava çıkışından hiç hava gelmezken koku salar mı bunlar ?

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım