OTODOLU Youtube Kanalımız

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Herkese selam arkadaşlar

Uzun yıllardır hayalini kurduğumuz youtube kanalını, lise arkadaşım @bedirhanuygunn ile açtık. Hobi olarak başladığımız bu yolda sizlerinde destek, görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Unutmadan, bu yolda desteklerini esirgemeyen Batuhan Kalkın'a ve forumda konu açmamıza müsade ettiği için @sinan abiye çok teşekkürler. Sizlerde kanalımıza abone olarak ve etkileşimde bulunarak bizlere destek olabilirsiniz.

Kanal linki; https://www.youtube.com/channel/UC3-pHXT6LZIA9zb-bRCrlIg

İlk videomuzu geçen hafta girdik ve Ford Tourneo Courier ile beraberdik.

Video linki :

Bugün yayınladığımız ikinci videomuzda da yeni Renault Clio'yu deneyimledik

Video linki;

Her hafta Cuma saat 19:00'da yeni videolar yayınlamaya devam edeceğiz. Desteklerinizi bekliyoruz!

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
4 yıldır aynı hobiyi bende yapıyorum.Bu hobi sayesinde hem arabalara bakış açım değişti hem de çok güzel arkadaşlar edindim.

Olumlu olumsuz her yoruma açık olmak lazım ve izlenme,beğeni gibi şeylere takılmayıp sevdiğin hobiyi devam ettirmek çok önemli. Genel gözlemim insanlar çok uzun olmamasını ve kelimelerin çok tekrar edilmemesini istiyor aynen,yani gibi.

177. abonen olarak şimdiden başarılar diliyorum. Kolay gelsin :)

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
4 yıldır aynı hobiyi bende yapıyorum.Bu hobi sayesinde hem arabalara bakış açım değişti hem de çok güzel arkadaşlar edindim.

Olumlu olumsuz her yoruma açık olmak lazım ve izlenme,beğeni gibi şeylere takılmayıp sevdiğin hobiyi devam ettirmek çok önemli. Genel gözlemim insanlar çok uzun olmamasını ve kelimelerin çok tekrar edilmemesini istiyor aynen,yani gibi.

Öncelikle çok teşekkürler. Zamanla dediğiniz konularda daha çok tecrübe kazanmayı umuyoruz. Sizin youtube kanalının adı nedir?

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Öncelikle çok teşekkürler. Zamanla dediğiniz konularda daha çok tecrübe kazanmayı umuyoruz. Sizin youtube kanalının adı nedir?

Ben aslında youtube video dan çok websitem de yazılara yönelik içerik çekiyorum. sitem garajtv.com yazılarımı takipçi testlerinde görebilirsiniz :) youtube kanalı da garaj tv

Üst tarafta yazmayı unuttum. Bu işin en güzel yanı insanların bir yerden sonra araba almak sana özelden yazması veya yaptığın önerilere göre arabayı alıp sana dönüş yapmaları. İşin devamlılığı gelince inşallah sizde bunları yaşayacaksınız :)

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Ben aslında youtube video dan çok websitem de yazılara yönelik içerik çekiyorum. sitem garajtv.com yazılarımı takipçi testlerinde görebilirsiniz :) youtube kanalı da garaj tv

Üst tarafta yazmayı unuttum. Bu işin en güzel yanı insanların bir yerden sonra araba almak sana özelden yazması veya yaptığın önerilere göre arabayı alıp sana dönüş yapmaları. İşin devamlılığı gelince inşallah sizde bunları yaşayacaksınız :)
Güzel temennilerin için teşekkür ederim. Devamı gelecek. İnşallah dediğin gibi bir gelişim gösterebiliriz. Garaj Tv'den haberdardım. Sizede bu yolda nice başarılar diliyorum :)

bedirhanuygunn

Asfalt Kurutucu
28 Nis 2018
37
60
635
26
Avcılar,İstanbul
Marka
Peugeot

Olumlu olumsuz her yoruma açık olmak lazım ve izlenme,beğeni gibi şeylere takılmay sevdiğin hobiyi devam ettirmek çok önemli. Genel gözlemim insanlar çok uzun olmamasını ve kelimeleri177

Bu işlerle uğraşınca insan biraz daha bilgileniyor,daha fazla araştırma yapma ihtiyacı hissediyor. Garaj TV de instagramdan takipte olduğum bi sayfa , başarılar diliyorum.

bedirhanuygunn

Asfalt Kurutucu
28 Nis 2018
37
60
635
26
Avcılar,İstanbul
Marka
Peugeot
Böyle bir yola baş koyduk, @OguzhanC ın da dediği gibi lise yıllarından beri olan hayalimizi gerçekleştiriyoruz. Otomobil sevdasının bir dışa vurumu olarak Otodolu kanalını kurduk, güzel videolarla her Cuma saat 19.00 da sizlerle birlikte olacağız. Destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
763
1,597
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Opel'in tarihi hakkında ilginç şeyler duymak isteyenler mutlaka izlemeli. İyi seyirler :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım