otomatik koruyucu oto şemsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba,bu ürünü araç tentesi araştırırken buldum,dolu yağışında ,kar ,yağmur gibi durumlarda ,hatta üstüne tuğla atsanız bile araca zarar vermiyor,çok kullanışlı bir ürü gibi gözüküyor ama fiyatları 1000 ile 1500 arası,almayı düşünüyorum ama gece çalaralar mı bilemiyorum valla :D:D:D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,941
7
51,187
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hocam büyük tuğlaları esnek tasarlanmış strüktürü ve kaplama malzemesi sayesinde bertaraf eder de, son yıllarda ebabil kuşlarından çıkar gibi yağan dolulara dayanamaz bence. Bizim dolular mermi gibi iniyor, o yüzden bunu delip geçer.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Türkiye'de bu tenteyi aracının üstüne kurduğun vakit aracına zarar verirler. Zarar göreceği yoksa bile bu tente sayesinde zarar görür. Salak saçma bir milletiz. İlgi çekici, enteresan bir şey gördüğümüz vakit incelemek için yanına yaklaştığımızda zarar verme alışkanlığımız oldukça fazla. Hem tenteye hem araca yazık olur eminim.

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,020
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
dediğiniz doğru olabilir dolunun cm2 ye yaptığı kuvvet ile tuğlanınki bir değil , denemek lazım
Hocam büyük tuğlaları esnek tasarlanmış strüktürü ve kaplama malzemesi sayesinde bertaraf eder de, son yıllarda ebabil kuşlarından çıkar gibi yağan dolulara dayanamaz bence. Bizim dolular mermi gibi iniyor, o yüzden bunu delip geçer.

Son düzenleme:

goktug.alp

Profesör
Destekçi
16 Nis 2018
574
495
1,020
ZONGULDAK-KKTC
Marka
Jeep
Türkiye'de bu tenteyi aracının üstüne kurduğun vakit aracına zarar verirler. Zarar göreceği yoksa bile bu tente sayesinde zarar görür. Salak saçma bir milletiz. İlgi çekici, enteresan bir şey gördüğümüz vakit incelemek için yanına yaklaştığımızda zarar verme alışkanlığımız oldukça fazla. Hem tenteye hem araca yazık olur eminim.
elinde çakıyla yırtılıyormu diye bakan da olur galiba :)

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Ya calarlar ya delerler ya keserler..Beni yika yazisini cakmakla yakarak yazarlar. Veya akla gelmeyecek bir pislik illa yaparlar

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
elinde çakıyla yırtılıyormu diye bakan da olur galiba :)
Çakı kullanan olur, sağa sola çekiştirip yırtılıyor mu diye bakan olur, yerden taş alıp atan olur, elinde tuttuğu içeceği üstüne döken olur, aracın neresine monte ediliyor diye bakarken ayaklarını kırmaya çalışan olur, yerinden çıkıyor mu acaba diye kanırta kanırta sökmeye çalışan olur.. Yani burada saymakla bitmez buna yapacakları eziyetler. Tabii bununla beraber araba da nasibini bir güzel alır :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yalnız şerefsizler hepimize türlü türlü pisliği uygulamalı olarak iyice öğretmişler, herkes başlığın altında döküldü he :D
Kırmızı arabam var diye çekmediği eziyet, görmediği pislik kalmamıştı. Kaputa isminin baş harfini kazımaya çalışanlar bile olmuştu. Ne hikmetse kirliyken kimse bir şey yapmıyor ama temizleyip güneşte parladığı vakit pisliği yapan yapana.. Diyorum ya bizim millet farklı bir şey görünce, yahut bir şeyi çok beğenince muhakkak zarar veriyor. O aracıma isminin baş harfini kazımaya çalışanı bir görseydim ne işkenceler uygulardım üzerinde bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım