KAPALI Otomobil önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
-Bütçe 40-55 bin TL yılda 7-10 bin km yapıyoruz onun için dizel düşünmüyoruz
-Sedan yada hatchback 5 kapı olmalı,geniş olması kriter değil ama dar olmaması lazım
-Şanzıman manuel
-Yakıt tüketimi 9 litreyi geçmemeli benzinde
-Lpg konusunda olumsuza yakın karasızım
-Motor hacmi 1600cc'yi geçmemeli
-Piyasası ölü olmamalı
-Segment geniş B,C,D(geniş b den kasıt toledo rapid)
-Gelelim en önemli konuya motorun turbo benzinli motor olmasını istiyoruz çünkü daha verimli olduğunu
düşünüyoruz,düşük hacimli atmosferik motorların bir kaç tanesi hariç beğenmiyorum(fd6 ve toyota 1.6 124-132 beğendiklerim)
-Nispeten yeni 2005 model üstü ve 90 bin km yi geçmemeli
Herhalde şuana kadar ki istediğini en detaylı belirtenlerden olabilirim gelelim benim kafamdaki modellere ve sizin o modellere bakış açınız nedir merak ediyorum
**Fiat Bravo 1.4 yakıt tüketimi net bir şey göremedim(mito kullanan bir arkadaş vardı yardımını bekliyorum)
**Jetta mk5(2008-2012) 1.4tsi her halde bunun 122 liği makbul diğerleri(140-160lık) hakkında piston ve yağ yakma var caiz olmayabilir :D :D

Son düzenleme:

Sari

Profesör
2 Ocak 2018
951
1,428
2,020
Edirne
Marka
Opel
Astra h 1.6 bulunur o paralara. Ama yakıt tüketimi üzebilir biraz sizi. Şimdi forumdaki arkadaslar dicek surekli h öneriyorsun fakat bu fiyat aralıgına gelen en iyi araba astra h arkadaşlar :D

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
Bu arada dizelde seçenekler çoğalıyor sizce gereks
Astra h 1.6 bulunur o paralara. Ama yakıt tüketimi üzebilir biraz sizi. Şimdi forumdaki arkadaslar dicek surekli h öneriyorsun fakat bu fiyat aralıgına gelen en iyi araba astra h arkadaşlar :D
Dizel olsaydı focus 2-2.5 ile listeme kesin girerdi ama benzinli olarak motoru verimsiz buluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım