Hangi takim taraftarisiniz? (Alfabetik siraladim, hak gecmesin :D)

• Kullanılan toplam oy
    79
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Hangi takima gonul verdiniz? Malum Turkiye de 2 erkek bir araya geldiginde ya araba muhabbeti olur ya da futbol :D
upload_2017-5-20_6-25-57.png

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
İsim olarak Fenerbahçeliyim Alex gittiğinden beri hevesim kalmadı, Futbol Türkiye'de izlenecek, tutulacak, fanatikliğini, yapılacak bir spor olmaktan çıktı artık ne yazıkki...Aziz Yıldırım'a ayarım o herif giderse belki yine eskisi gibi heyecanla takip edebilirim öbür türlü mafya babalarının para yarıştırması gıcığıma gidiyor...

Son düzenleme:

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
İsim olarak Fenerbahçeliyim Alex gittiğinden beri hevesim kalmadı, Futbol Türkiye'de izlenecek, tutulacak, fanatikliğini, yapılacak bir spor olmaktan çıktı artık ne yazıkki...Aziz Yıldırım'a ayarım o herif giderse belki yine eskisi gibi heyecanla takip edebilirim öbür türlü mafya babalarının para yarıştırması gıcığıma gidiyor...
Goruldugu uzere bende Fenerbahceliyim ve kolay kolay mac kacirmam. Futbolda yuzumuz gulmedi ama insallah yarin bastketbolda butun Turkiye ye bu gururu yasatiriz. Dedigin gibi Azize den herkes gibi bende biktim, eywallah cok buyuk hizmetleri var ama uzun bir suredir takima zarar veriryor. En kisa zamanda Ali Koc baskan olmali.
ALI KOC BASKAN FENERBAHCE SAMPIYON :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım