OTOPARK.COM Forum & Yeni Tema Test Süreci ve Güncelleme Başlığı

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,060
3
15,309
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Değerli üyelerimiz,

Neredeyse 6 saatlik bir güncellemenin ardından tekrar yayındayız. Hızlıca değişikliklerden bahsedelim.

1.) Forum için hibrit uygulama geldi. (Kuruluma dair bugün ayrı bir konu açılacak.)
2.) Konu açarken, yazı yazarken yeni yazı editörü daha kullanışlı ve göze güzel görünüyor.
3.) Artık varsayılan temamız, OTOPARK V3'dür. Bu tema haricinde söz verdiğimiz üzere bir süreliğine daha, eski temaya geri dönme şansınız vardır.
4.) Profil kapağı yükleyebilirsiniz! Profil sayfanıza gittiğinizde seçeneği göreceksiniz.
5.) Haftalık olan biten e-posta raporu. Kaçırdığınız bir şeyler varsa, öne çıkan konular tek bir seferde mailinize gelecek. (Bunu tercihlerinizden açıp kapatabilirsiniz.)
6.) Profil güncellemenize artık görsel ekleyebilirsiniz!
7.) "Otomobil Seçimi" ve "Sorunlar ve Çözümleri" bölümündeki artı ve eksi oy verme, en iyi cevabı seçme sistemi iyileştirildi. O bölümlere çeşitli filtreler eklendi ve seçenekler büyütüldü. İlk mesaj, sonraki sayfalara geçseniz dahi karşınıza çıkıyor. Eskiden verilen oylar ve en iyi cevaplar şimdilik gözükmüyor. Onu biz kendi yazılım bilgimiz içerisinde çözeceğiz.
8.) Takipçi Testleri ve Takipçi Haberleri bölümünde artık "Makale" tipi konular açılacak. Bu bölümlerdeki ilk mesaj, sonraki sayfalara geçseniz dahi karşınıza çıkıyor. Ekstradan metnin daha rahat okunabilmesi için geniş bir formatta açılıyor.
9.) Yeni resim görüntüleme sistemi. Daha hızlı, daha sade.
10.) Ve yüzlerce hata giderme ve iyileştirmesi.

İngilizce kısımlar, tercümesi bozuk kısımlar olabilir. Bunlarla ilgili sizlerden tekrardan yardım istiyoruz. Bu konu altından kaçırdığımız şeyleri belirtirseniz hallederiz.

Resim yükleme sistemimiz için geleceğe yönelik (min. 10 yıl) bir altyapı değişikliğimiz olacak. Ancak onu ayrı bir vakitte planlayıp gerçekleştireceğiz. Şimdilik bu kadar yeter.

Herkesten yaşattığımız rahatsızlık için özür diliyoruz.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,060
3
15,309
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Gündüz/Gece modu hızlı geçme eklendi. Ekranın sağ üst köşesi;

Ekran Resmi 2021-05-12 20.41.39.png

mtht

Mehmet
Senkromeççi
13 May 2021
15
10
70
37
izmir
Ellerinize sağlık fakat site zaman zaman hatalar veriyor. Sanırım bunu zaten farketmişsinizdir. Tasarım vs. harika olmuş.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,493
1
4,780
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
8 gündür köydeydim adam akıllı dinlendim. Telefonda çekmiyordu tam huzur doldum. 10 numara olmuş site ellerinize sağlık.

barankaratas

Baran
Profesör
11 Mar 2020
375
763
1,895
ANKARA
Marka
Ford
Uzun zamandır foruma girmeyince bir bakayım dedim şok oldum harika gözüküyor elinize sağlık detaylı inceleme fırsatım olmadı ancak tasarım renk uyumları ve yazı editörü çok güzel olmuş. :oops::oops:

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,362
7,201
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Bazen bildirimler de mesajın yazılıdığı tarih böyle gözüküyor. Bildirim ekranına tekrar girdiğimde düzeliyor.

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    132.2 KB · Görüntüleme: 0

mtb_rider

Mustafa Özer
Panpa
6 Eyl 2020
782
1,495
2,520
37
Sakarya
Marka
Kia
''Açtığınız başlıklar'' adı altında bir seçenek yok mu acaba ? Eskiden vbulletin'lerde olurdu.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,060
3
15,309
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
--> Gece modunda yatay düzlemde sayfanın sığmaması problemi düzeltildi. (@bt abiye fark edip raporladığı için teşekkürler).

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım