Oynadığımız oyunlardan ekran görüntüleri

applejack35

Profesör
Beğeni puanı
603
Marka
Opel
evet, başlık yeterince açıklayıcıdır sanıyorum. otomobil forumu olduğumuzu göz önünde bulundurarak araba yarışı temalı oyunlardan paylaşım yapmak daha mantıklı olur sanıyorum :D tabii ki kendi çekimlerimiz olacak.

şöyle ben başlayayım, forza horizon 4

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
16,050
Marka
Toyota
evet, başlık yeterince açıklayıcıdır sanıyorum. otomobil forumu olduğumuzu göz önünde bulundurarak araba yarışı temalı oyunlardan paylaşım yapmak daha mantıklı olur sanıyorum :D tabii ki kendi çekimlerimiz olacak.

şöyle ben başlayayım, forza horizon 4

Abi Gran Turismo'cuyum ama Forza'yı kıskanıyorum ya. 😁

applejack35

Profesör
Beğeni puanı
603
Marka
Opel
@Mt.Akina gt'yi ps2 ve 3 zamanında ben de çok oynadım ama forza'ya da motorsport 4'den sonra çok ısındım. sonra pist yarışları sarmamaya balşadı ve forizon'u ilk oyunundan itibaren xbox 360'da sonra da pc'de oynamaya devam ettim. kesinlikle tavsiye ederim, inanılmaz eğlenceli bir oyun ve gerçekten devasa bir haritayla beraber 100'lerce araba. motor swaplamaktan drift setup'ı yapmaya kadar her şey var.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
19,608
Marka
Skoda
Kötü , araba dışında çok ayrıntı var ama bu kadar sadeleştirebildim.
Hangi sunucuda oynuyorsunuz? Gerçek lisans mı demo mu yoksa malum yollu lisans mı :D

Edit: fotoğrafta görünüyormuş hepsi :D ortam nasıl diyeyim o zaman

Alper45

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
1,005
Hangi sunucuda oynuyorsunuz? Gerçek lisans mı demo mu yoksa malum yollu lisans mı :D

Edit: fotoğrafta görünüyormuş hepsi :D ortam nasıl diyeyim o zaman
Fena değil ya, bu serverda istediğin gibi geziyorsun ama çarpmanın faul olduğu İstanbul Park gibi yarış yapılan serverlar da var.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
Beğeni puanı
19,608
Marka
Skoda
Fena değil ya, bu serverda istediğin gibi geziyorsun ama çarpmanın faul olduğu İstanbul Park gibi yarış yapılan serverlar da var.
Eskiden bestaimers diye bi sunucuda oynardık baya para kasıp araba alma sistemi falan vardı sonra kapandı gitti bulamadım bidaha öylesini. müsait bi zamanda bakarım buraya bana boş gezmelik yer lazım :D

UCY

Profesör
Beğeni puanı
262
Marka
Audi

semtte yan yan hatatat

Son düzenleme: