Oynadığımız oyunlardan ekran görüntüleri

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
evet, başlık yeterince açıklayıcıdır sanıyorum. otomobil forumu olduğumuzu göz önünde bulundurarak araba yarışı temalı oyunlardan paylaşım yapmak daha mantıklı olur sanıyorum :D tabii ki kendi çekimlerimiz olacak.

şöyle ben başlayayım, forza horizon 4

Lvmzza.jpg

gPE00Z.jpg

r0nkkV.jpg

P7mWW6.jpg

1pqWWY.jpg

7B5nnP.jpg

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
evet, başlık yeterince açıklayıcıdır sanıyorum. otomobil forumu olduğumuzu göz önünde bulundurarak araba yarışı temalı oyunlardan paylaşım yapmak daha mantıklı olur sanıyorum :D tabii ki kendi çekimlerimiz olacak.

şöyle ben başlayayım, forza horizon 4

Lvmzza.jpg

gPE00Z.jpg

r0nkkV.jpg

P7mWW6.jpg

1pqWWY.jpg

7B5nnP.jpg
Abi Gran Turismo'cuyum ama Forza'yı kıskanıyorum ya. 😁

applejack35

Panpa
2 Ocak 2018
339
1,012
2,695
31
Karşıyaka
Marka
Hyundai
@Mt.Akina gt'yi ps2 ve 3 zamanında ben de çok oynadım ama forza'ya da motorsport 4'den sonra çok ısındım. sonra pist yarışları sarmamaya balşadı ve forizon'u ilk oyunundan itibaren xbox 360'da sonra da pc'de oynamaya devam ettim. kesinlikle tavsiye ederim, inanılmaz eğlenceli bir oyun ve gerçekten devasa bir haritayla beraber 100'lerce araba. motor swaplamaktan drift setup'ı yapmaya kadar her şey var.

EOaVdg.jpg

kMNjzJ.jpg

3Ob9Z9.jpg

WXMVv4.jpg

p5ZR3o.jpg

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,066
3,046
4,070
26
Hangi sunucuda oynuyorsunuz? Gerçek lisans mı demo mu yoksa malum yollu lisans mı :D

Edit: fotoğrafta görünüyormuş hepsi :D ortam nasıl diyeyim o zaman
Fena değil ya, bu serverda istediğin gibi geziyorsun ama çarpmanın faul olduğu İstanbul Park gibi yarış yapılan serverlar da var.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Fena değil ya, bu serverda istediğin gibi geziyorsun ama çarpmanın faul olduğu İstanbul Park gibi yarış yapılan serverlar da var.
Eskiden bestaimers diye bi sunucuda oynardık baya para kasıp araba alma sistemi falan vardı sonra kapandı gitti bulamadım bidaha öylesini. müsait bi zamanda bakarım buraya bana boş gezmelik yer lazım :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım