Oynadığımız oyunlardan ekran görüntüleri

MesutCiftci

Düz Yol Gazcısı
23 Şub 2019
5
3
145
Hocam bende tuttum oyunun adı sanı nedir ? Mobil versiyonu var mı ?
Saygılarımla.

Bu sanırım ''mudrunner'' eski sürüm olan oyun. Yeni çıkan versiyon var ''Snowrunner'' bölgeler ve yük çeşitliliği daha fazla, yapılabilen işler daha eğlenceli geldi bana bayağıdır oynuyorum tavsiye ederim. çok da fazla sistem istemiyor.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Snowrunner için Spintires oyunu demek zat-ı âlîlerine hakaret olur 😁 Snowrunner gerçekten çok deli bir oyun ama. MudRunnerin Spintires eklentisi olduğunu biliyorum. Bu konsepti daha da büyütürüz deyip bir nevi Spintires 2 kafasında Snowrunneri çıkarttılar diye biliyorum ben.

Ayrı firmanın oyunu ve aynı tarzda olduğu için demiştim. :) Yoksa tabii ki dediğiniz gibidir.

Tb96

Profesör
8 Ağu 2019
850
1,208
1,870
27
Malatya
Marka
Opel
Grand Theft Auto V 2.12.2020 23_39_06.png

TheDavsanci

Furkan T.oğlu
Profesör
21 Haz 2020
141
146
1,235
27
Gaziantep, Araban
yıllarca büyük bir heyecanla beklemiştim,ben de kestim umudu.Gerçekten kaliteli bir otobüs simulatörü yapabileceklerken neden hala yapmazlar aklım almıyor
Fernbus fena değil ya. Hala alacak çok yolu var ama oyun 3 yıllık daha. Ets gibi 8 yıl artı birkaç yıllık ETS 1 gibi bir tecrübeleri yok. Ben şahsen umutluyum ya ondan.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım