Palio 1.2 16v Test

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bildiğiniz üzere @emert20 ile kendi çapımızda hobi olarak otomobil testleri çekiyoruz. Bir süre ara vermiştik tatil nedeniyle, tatilde fırsattan istifade bir palio 1.2 yakaladım görüş ve önerilerinizi bekliyoruz teşekkürler :D bu testte @emert20 memlekette olduğumdan eşlik edemedi.

Son düzenleme:

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Arkadaşlar bildiğiniz üzere @emert20 ile kendi çapımızda hobi olarak otomobil testleri çekiyoruz. Bir süre ara vermiştik tatil nedeniyle, tatilde fırsattan istifade bir palio 1.2 yakaladım görüş ve önerilerinizi bekliyoruz teşekkürler :D bu testte @emert20 memlekette olduğumdan eşlik edemedi.
Su gozluklerini bana sat

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Başarılı bir test ellerinize sağlık Koray Bey testlerin devamını bekleriz :D Isparta'ya gelirseniz 1.3 dizel astra testi çekebiliriz memnun olurum :)

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Su gozluklerini bana sat
gözlükler sana bedava abi al güle güle kullan :D
Fennaaa
T-Shirt'e de ben talibim
sana sökeli versiyonunda yollayım xdd
Başarılı bir test ellerinize sağlık Koray Bey testlerin devamını bekleriz :D Isparta'ya gelirseniz 1.3 dizel astra testi çekebiliriz memnun olurum :)
eyvallah kardeşim çok sağol vakit bulabilirsek neden olmasın :D :D

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Ellerine sağlık knki. Ses kayması var çok az söleyem dedimmm bir de kemeri bağla yaa sen bana lazımsın :D

weee elimde oyuncak oldun knk :D
upload_2017-9-29_19-44-6.png

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Emeğine sağlık adamım :D
eyvallah abim teşekkür ederiz :D
Ellerine sağlık knki. Ses kayması var çok az söleyem dedimmm bir de kemeri bağla yaa sen bana lazımsın :D

weee elimde oyuncak oldun knk :D
Ekli dosyayı görüntüle 9399
knk sorma telefonla uzun süreli çekimlerde fps kafayı yiyor sesi hızlandırıp yavaşlattığımda düzeliyor ama baya bi detay istiyor :D bi dahakine takıcam knk onu unutmuşuz xdd

TheAMG56

Panpa
7 Kas 2016
506
2,940
4,220
32
İstanbul
Marka
Renault
Eline emeğine sağlık kardeşim. Gayet keyif alarak izledim. Testlerini başarılı buluyorum, devamını bekliyorum. :)

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Youtube'da da yazdim burda da yazayım test oldukça dolu ve insanı sıkmayan cinsten olmuş ellerine sağlık :). Yanlız emniyet kemerini bir dahaki sefere aman diyim unutma allah göstermesin birşey olsa hepimiz çok üzülürüz.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Eline emeğine sağlık kardeşim. Gayet keyif alarak izledim. Testlerini başarılı buluyorum, devamını bekliyorum. :)
eyvallah abi sağolasın teşekkür ederiz :D
Youtube'da da yazdim burda da yazayım test oldukça dolu ve insanı sıkmayan cinsten olmuş ellerine sağlık :). Yanlız emniyet kemerini bir dahaki sefere aman diyim unutma allah göstermesin birşey olsa hepimiz çok üzülürüz.
yok yok ceyhunum o dalgınlığa geldi bi an aklımda :D :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,307
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Video altına atmayacağım eleştirileri, buradan yazayım.
1- Emniyet kemeri =)
2- 9.15 direksiyon tutuş =)
3- Hareket halinde koltuk ayarı =)
4- Kamera önünde sallanan Güvenal Gaz ve tespih bütün dikkati topluyor. Bundan sonraki testlerde öyle şeyler görürsen çıkar derim.
5- Bir de o kamerayı neye taktıysan bir daha ona takma gözünü seveyim. Başım ağrıdı mecbur tam ekran izlemeyi bıraktım. :D
6- Çok zahmetli değilse koltuk kılıflarını söküp, minderlerindeki kilimleri kaldırıp, direksiyon kaplaması sabit değilse onu da çıkarıp çekim yaparsan arabanın orijinal halini daha güzel görmüş oluruz.
7- Bu da olumlu eleştiri. Güzel tanıtmışsın, ellerine sağlık güzel kardeşim :)

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
1- Emniyet kemeri =)
4- Kamera önünde sallanan Güvenal Gaz ve tespih bütün dikkati topluyor. Bundan sonraki testlerde öyle şeyler görürsen çıkar derim.
5- Bir de o kamerayı neye taktıysan bir daha ona takma gözünü seveyim. Başım ağrıdı mecbur tam ekran izlemeyi bıraktım. :D
6- Çok zahmetli değilse koltuk kılıflarını söküp, minderlerindeki kilimleri kaldırıp, direksiyon kaplaması sabit değilse onu da çıkarıp çekim yaparsan arabanın orijinal halini daha güzel görmüş oluruz.
eleştiri ve önerilerin için teşekkürler abi bunları bir sonra ki çekimde dikkate alacağız :D :D aksiyon kamerası çözemedik daha ondan telefon tutucu ile idare ediyoruz :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,911
2
24,208
5,320
İzmir
Marka
Toyota
1- Emniyet kemeri =)
+1 Evet sadece arka sağ kapıda var o küllükten:D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım