Panpaların Masaüstü Duvar Kağıtları [Wallpaper]

• Konuyu başlatan Sodalayn
  • Başlangıç tarihi

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
images

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
panpa değilim fakat duvar kağıdım kendi çizimim olan logom.masaüstümün en boş olduğu günlerden biri :D
qYYGBE.jpg
Owww benim böyle masaüstüm olursa kendimi kesmeye başlarım :D Çok kafam karışır masaüstümü öyle görsem. Bilgisayarlarımın ayarları tamamlandıktan sonra Ağ ve Denetim masasını da masaüstünden kaldırırım, en fazla 2-3 klasör olur. Dosyalar varsa da bir yerden bir yere yükleme sırasında geçici olarak koyduğum dosyalardır. İş bitince anında silerim :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,451
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Owww benim böyle masaüstüm olursa kendimi kesmeye başlarım :D Çok kafam karışır masaüstümü öyle görsem. Bilgisayarlarımın ayarları tamamlandıktan sonra Ağ ve Denetim masasını da masaüstünden kaldırırım, en fazla 2-3 klasör olur. Dosyalar varsa da bir yerden bir yere yükleme sırasında geçici olarak koyduğum dosyalardır. İş bitince anında silerim :)

r3JZp1.png

Al benden de o kadar abi, bomboş kullanırım. şu an mevcut arka plan bu, kafama göre canım sıkıldıkça değiştiriyorum. Çoğunlukla manzara fotoğrafları, nadiren böyle araba fotoğrafları geliyor. Orda 2 dosya şu anda fazlalık :D

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Al benden de o kadar abi, bomboş kullanırım. şu an mevcut arka plan bu, kafama göre canım sıkıldıkça değiştiriyorum. Çoğunlukla manzara fotoğrafları, nadiren böyle araba fotoğrafları geliyor. Orda 2 dosya şu anda fazlalık :D
Wallpaper engine

Gulay

Panpa
20 Eki 2016
138
576
2,535
İstanbul
r3JZp1.png

Bende çok özenirim masaüstüm boş olsun diye ama formattan formata anca ekran pırıl pırıl oluyo :D yer kalmayınca 'masaüstü' klasörüne işi bitenleri atıyorum :) inş bigün benim masaüstümde sizlerinki gibi olur :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,635
1
64,451
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bende çok özenirim masaüstüm boş olsun diye ama formattan formata anca ekran pırıl pırıl oluyo :D yer kalmayınca 'masaüstü' klasörüne işi bitenleri atıyorum :) inş bigün benim masaüstümde sizlerinki gibi olur :D

Tasarım dosyalarını vs sabit klasörlerde biriktirin, benim mesela onedrive ve sistem klasörleri içersinde dağılmış halde. Boyutu küçük olup önemli dosyalarımı doğrudan onedrive'a aktararak silinmesini kaybolmasını engelliyorum. Harddiskte de farklı klasörlerde topladığım için erişim kolaylığı + masaüstü temizliği oluyor :)

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,024
1,994
2,770
Marka
Subaru
Mobilde:
IMG_0605.JPG

Bilgisayarda çok değiştiriyorum ama bu illaki oluyo
IMG_1409.JPG

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım