Passat b8.5 Multimedia Ekranında Video Oynatmak

Sonersoner

Soner
Senkromeççi
6 Ocak 2021
14
2
70
43
Tuzla
Marka
Volkswagen
Selam kardeşlerim. Aracım 2020 Passat Business. Android Auto uygulaması indirdim fakat durduğu yerde bile hiçbir şekilde video izleyemiyorum.
Youtube ve telefonumdaki görüntüleri izleyebileceğim bir uygulama var mi ?
Bana yardım eder misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,645
2
9,534
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Orijinal sistemlerde kaza engelleme için dikkatiniz dağılmasın diye video izlenmez diye biliyorum , farklı detayları varsa bilgim yok.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Bildiğim kadarıyla gizli özellikleri açan yerler seyir halinde video izlemeyi sağlayan özelliğide açıyorlardı bu işi yapanlara danışabilirsiniz

Emre Aktas

Emre Aktaş
Elit Apaçi
20 Tem 2019
88
135
760
23
İstanbul
Marka
Volkswagen
İnstagram da gizli özellik açan bi sürü kişi var güvenilir hissettiğiniz bi yere açtırabilirsiniz. Çok pahalı da değil ben geçen sene B7 passata bi sürü özelliği 150 ye açtırmıştım bu sene 200 250 olmuştur.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Selam kardeşlerim. Aracım 2020 Passat Business. Android Auto uygulaması indirdim fakat durduğu yerde bile hiçbir şekilde video izleyemiyorum.
Youtube ve telefonumdaki görüntüleri izleyebileceğim bir uygulama var mi ?
Bana yardım eder misiniz?
Kendiniz iyi bir obd cihazi ile halledebilirsiniz . Veya disaridan birine para vererek actirabilirsiniz

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
B8,5'larda ki ekranlarda durduğunuz anda video oynatabiliyorsunuz hareket halinde oynatmak için gizli özellik açan yerler yapabiliyor açtırmanız lazım çok basit.

Son düzenleme:

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Android otoya falan gerek yok. USB belleğinize videoyu indirin medya kısmına tıklayın ordan kaynak seçiminden medyalarıma girip belleğinize girin ve videoyu açın.

Sonersoner

Soner
Senkromeççi
6 Ocak 2021
14
2
70
43
Tuzla
Marka
Volkswagen
İnstagram da gizli özellik açan bi sürü kişi var güvenilir hissettiğiniz bi yere açtırabilirsiniz. Çok pahalı da değil ben geçen sene B7 passata bi sürü özelliği 150 ye açtırmıştım bu sene 200 250 olmuştur.
Her actirdigimiz ozellik ıçin tek tek mı fiyat yoksa açılan tüm gizli özellikler ıçin 1 fiyat mı veriliyor acaba

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım